E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
14 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
3.10.2019 | Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні …(детальніше)>>>

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах,  виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини. Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває ще більшої актуальності. Що це дасть для дитини: безпеку, догляд, виховання та реабілітацію дитини в умовах сім’ї, підтримане спілкування з рідними; а в разі неможливості повернення до біологічної родини – пошук для дитини нової сім’ї.


3.10.2019 | Володимир Зеленський: Настав час для більш системних і ґрунтовних кроків у законодавчій сфері України …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський окреслив основні напрями роботи Комісії з питань правової реформи. Глава держави наголосив, що українське суспільство втомилося від обіцянок щодо проведення реформ та очікує реальних змін. «Законопроекти, нещодавно ухвалені Верховною Радою, перезапускають дуже важливі глобальні процеси в нашій державі. Тепер час для більш системних і ґрунтовних кроків у законодавчій сфері України», – наголосив Володимир Зеленський, відкриваючи засідання Комісії з питань правової реформи, що відбулося в Офісі Президента. За словами Глави держави, Комісія має серед іншого зосередитися на продовженні конституційної реформи в частині децентралізації. «Зокрема, це – конституційний фундамент для децентралізації. Його відсутність ускладнює реформу місцевого самоврядування. Існує невизначений статус та повноваження територіальних громад, немає можливості реформувати владу на рівні районів та областей. Орієнтирами у цих питаннях для нас мають бути Європейська хартія місцевого самоврядування та найкращий світовий досвід», – заявив він.


3.10.2019 | Вакцинація і трансплантація: уряд визначив пріоритети у сфері охорони здоров’я …(детальніше)>>>

news-imageПрограмою діяльності уряду у сфері охорони здоров’я передбачено удосконалення системи запобігання інфекційним та неінфекційним захворюванням, підвищення рівня вакцинації населення, удосконалення системи екстреної допомоги, розвиток трансплантології, пропагування здорового способу життя тощо. Про це йдеться в Програмі діяльності уряду, яка оприлюднена на сайті Верховної Ради. «Ми вдосконалимо систему запобігання інфекційним та неінфекційним захворюванням, зокрема шляхом проведення скринінгових програм. Люди мають усвідомлювати свій стан здоров’я та розуміти, як потрібно діяти, щоб його не погіршувати. За підсумками цієї роботи самооцінка стану здоров’я населення має зрости до показника «добрий» – на 10%, «задовільний» – на 10%, показник «поганий» – має зменшитися на 20%”, - йдеться у документі.


2.10.2019 | У районі уже вдруге відбудеться Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт-2019» …(детальніше)>>>

02 жовтня 2019 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання організаційного оргкомітету з проведення Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт - 2019», який відбудеться з 07 по 11 жовтня 2019 року у ДЛОК «Сокіл». Мета проведення фестивалю – формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У роботі оргкомітету взяв участь начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти на науки України Михайло Стефанків. Під час засідання було обговорено низку організаційних питань, пов’язаних із проведенням змагань.


2.10.2019 | Заробітна плата штатних працівників та стан її виплати у серпні 2019 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2019р. становив 8890 грн, що майже у 2,1 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (4173 грн). Найвищий рівень заробітної плати в області у серпні 2019р. спостерігався в сільському господарстві, на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 43,9% – у 2,2 раза. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у сфері надання інших видів послуг, у поштовій та кур’єрській діяльності (не перевищували 57,1% середнього показника по області).


2.10.2019 | Олександр Чабак: Від Вас, шановні вчителі, залежить, як буде розвиватися світ у майбутньому …(детальніше)>>>

2 жовтня 2019 року в Будинку культури с.Залуква відбулося районне свято з нагоди Дня працівників освіти. Велику вчительську родину привітали з професійним святом  заступник голови районної ради Любов Гордійчук та заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. У своєму виступі керівник гуманітарної галузі району наголосив на великій відповідальності вчителя в сучасних умовах. «Сьогодні важливо дати дітям не лише глибокі знання, але навчити правильно приймати сміливі рішення, долати труднощі , а також привити вміння критично сприймати щоденний потік інформації. Від Вас, шановні вчителі,  залежить, як буде розвиватися світ у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, миру добра і щоб слова подяки на Вашу адресу лунали щодня»,- побажав Олександр Чабак. За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращим представникам галузі вручено грамоти голів райдержадміністрації та районної ради.


2.10.2019 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 вересня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 вересня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 36,3 млн.грн, що складає 2,2% фонду оплати праці, нарахованого за серпень 2019р. У порівнянні з 1 серпня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 1,4 млн.грн, або на 3,9%. Упродовж серпня сума боргу збільшилась у м.Івано-Франківську (на 919,5 тис.грн), Рогатинському (на 242,1 тис.грн), Богородчанському (на 116,2 тис.грн), Тисменицькому (на 107,4 тис.грн), Косівському (на 99,7 тис.грн) та Тлумацькому (на 71,8 тис.грн) районах. Водночас у містах Бурштині та Калуші спостерігалося зменшення суми заборгованості на 154,5 тис.грн та на 38,5 тис.грн, відповідно.


2.10.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Протягом дня 3 жовтня по області та місту Івано-Франківську очікується значний дощ, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності жовтий). 03–04 жовтня на ріках басейну Дністра очікуються підйоми рівнів води на 0,3–1,3 м, над рівнями 02 жовтня, станом на 08.00 годину.


2.10.2019 | Здійснено спільний виїзд …(детальніше)>>>

З метою соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перевірки умов їх проживання, утримання та виховання, попередження насильства над дітьми в сім’ях, 01 жовтня 2019 року здійснено виїзд групи у складі завідувача сектору служби у справах дітей районної державної адміністрації К.П’ятки, головного спеціаліста сектору служби у справах дітей О.Мельничук та головного спеціаліста відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Б.Лотоцького в с.Ст.Мартинів, с.Н.Мартинів та с.Тенетники. Під час виїзду перевірено умови проживання та навчання 2-х дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей. З’ясовано, що умови проживання задовільні, права дітей не порушуються. З метою підготовки висновку про можливість бути потенційним опікуном, відвідано особу, яка бажає бути опікуном малолітньої онуки після смерті її матері. Обстежено умови проживання, проведено бесіду та прийнято позитивне рішення.


2.10.2019 | У районі вшанували людей похилого віку …(детальніше)>>>

1 жовтня 2019 року до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у смт.Більшівці завітали заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак, міський голова м.Бурштина Роксолана Джура. Посадовці зустрілися з керівництвом та персоналом закладу, поспілкувалися з його мешканцями, оглянули приміщення та прилеглу територію. Гості залишилися задоволені від побаченого та тих позитивних змін, які сталися тут за останній рік. Урочистості з нагоди дня людей похилого віку розпочалися з молитви. Молебень відслужив о.Василій Завірач – парох церкви Різдва Христового у Більшівцях. Заступник голови ОДА Світлана Онищук привітала підопічних установи з цією датою та запевнила, що вирішення проблем літніх людей завжди буде на контролі у влади. Здоров’я, тепла та довголіття побажав присутнім Олександр Чабак. Свої слова привітань висловили і юні аматори сцени та подарували для стареньких святковий концерт. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області