E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
12.02.2020 | Президент України назвавнизку першочергових завдань у галузі будівництва доріг …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з «тендерними тролями». «Довгі роки у нашій країні існував так званий успішний стартап, завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається ямковий ремонт. Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони мають становити не менше 80%», – зазначив Президент під час участі у заході «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування» у Державному агентстві автомобільних доріг. За його словами, щодо всіх ремонтних робіт має бути гарантія та відповідальність підрядника, щоб навесні разом зі снігом не сходив асфальт. Також Глава держави закликав жорстко посилити габаритно-ваговий контроль.


11.02.2020 | Керівники району зустрілися з учасниками АТО …(детальніше)>>>

11 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Канюка та голова районної ради Павло Андрусяк провели зустріч з керівниками громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» Артуром Пірусом та Йосипом Мельничуком. У ході зустрічі порушено питання виплати одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям з місцевого бюджету, а також обговорено шляхи вирішення проблемних питань. За результатами наради прийнято рішення про виділення коштів даній категорії з районної цільової програми соціального захисту населення Галицького району на 2020 рік.


11.02.2020 | Триває підготовка проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицького району на 2020 рік …(детальніше)>>>

11 лютого 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицького району на 2020 рік. Дана Програма визначає основні напрямки та шляхи розвитку району на поточний рік, узгоджує комплекс завдань та заходів з метою вирішення найважливіших питань регіону. У ході засідання розглянуто перелік об’єктів в галузях освіти, медицини, культури та соціальної сфери, які є пріоритетними в поточному році і плануються для включення в Програму соціально-економічного розвитку району.


11.02.2020 | Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 3,1 тисячі …(детальніше)>>>

В базі даних обласної служби зайнятості у січні 2020 року налічувалось 5,0 тис. вакансій. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 2,2 тисячі. Протягом січня 2020 року статус безробітного мали 10,4 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 9,4 тис. осіб. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 3,1 тисячі. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 43 безробітні. Крім того, 403 особи були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 959 безробітних проходили професійне навчання.


11.02.2020 | Олексій Гончарук: З 1 квітня українці отримають безоплатний гарантований пакет медпослуг …(детальніше)>>>

news-imageПрограма медичних гарантій стартує в Україні з 1 квітня 2020 року. Наразі Міністерство охорони здоров’я України та Національна служба здоров’я України спільно з регіонами працюють над своєчасним запуском реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА. «Для повноцінного старту другої ланки медичної реформи до 31 січня всі області мали забезпечити автономізацію та комп'ютеризацію медустанов у себе в областях. Лікарні мають бути оснащені необхідним обладнанням, лікарськими засобами, мати лікарів відповідної кваліфікації та рівня практики. Це має бути зроблено до 1 квітня», — сказав Олексій Гончарук. Він додав, що якщо медичний заклад не відповідатиме вимогам, то НСЗУ не укладатиме договір з таким закладом — отже лікарня не отримає фінансування. В такому випадку гроші на утримання медзакладу буде виділяти місцева влада. На сьогодні вже автономізовано 97% закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу.


11.02.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Вдень 11 лютого по області та місту Івано-Франківську очікується сильний західний вітер 25-30 м/с, у високогір’ї Карпат 40-45 м/с. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.


11.02.2020 | Віталій Федорів призначений тимчасово виконуючим обв’язки голови Івано-Франківської ОДА …(детальніше)>>>

news-imageУчора, 10 лютого, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №44/2020, яким обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації тимчасово покладено на Федоріва Віталія Васильовича. Додамо, його попередник Денис Шмигаль 4 лютого відповідно до подання Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука призначений Верховною Радою України віцепрем’єр-міністром України - міністром розвитку громад та територій України. 5 лютого цього року Указом Президента Денис Шмигаль звільнений з посади голови Івано-Франківської ОДА.


11.02.2020 | Здійснено профілактичний виїзд в с.Маріямпіль …(детальніше)>>>

10 лютого 2020 року працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представником Галицького бюро правової допомоги, за участю сільського голови с.Маріямпіль, здійснено профілактичний виїзд в с.Маріямпіль. Мета виїзду – виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання їм соціальних послуг, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження насильства над дітьми, перевірка умов проживання малозабезпечених сімей. У ході виїзду відвідано дві сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, одну малозабезпечену сім’ю та прийомну сім’ю.


11.02.2020 | 5 лютого - День безпеки в Інтернеті …(детальніше)>>>

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі відіграємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.


10.02.2020 | Президент підписав закон щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності» №473-ІХ, який Верховна Рада України схвалила 16 січня 2020 року. Закон дає визначення понять «маломобільні групи населення» та «засоби безперешкодного доступу до об’єктів» і передбачає здійснення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житло та навколишнє середовище до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності. Згідно з законом, облаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, зокрема до під’їздів та / або квартир у житлових будинках, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення може здійснюватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою. Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області