E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
10 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
28.11.2019 | Уряд затвердив порядок надання державного пільгового кредиту на придбання житла ВПО та учасниками АТО/ООС …(детальніше)>>>

news-imageЗмінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачено нову бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла» з обсягом фінансування 200 млн грн. Учора на засіданні Уряду було затверджено Порядок використання цих коштів: 100 млн грн буде спрямовано для надання кредитів ВПО та 100 млн грн – для кредитування учасників АТО та/або ООС. Кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних. Об’єктом кредитування може бути квартира у багатоквартирному будинку або одноквартирний житловий будинок (як новобудови так і вторинний ринок), якщо житло прийнято в експлуатацію не більше, ніж 25, чи реконструйовано не більше, ніж 15 років тому.


28.11.2019 | Президент: Ми робимо ставку на вдосконалення державно-приватного партнерства для додаткових інвестицій у держсектор економіки …(детальніше)>>>

Україна поважає кожного інвестора, а кроки нинішньої влади спрямовані на поліпшення умов для ведення бізнесу, наголосив Президент Володимир Зеленський. «Ми поважаємо кожного інвестора, який уже працює в нашій країні. Це стосується всіх, незалежно від напрямку бізнесу, – від ресторанного до сектору зеленої енергетики. Ми не робитимемо жодних необдуманих кроків, які стосувалися б ретроспективних змін у нашому законодавстві і погіршували б умови для ведення бізнесу в Україні», – сказав Глава держави у своєму виступі на відкритті П’ятого українсько-литовського економічного форуму у Вільнюсі. За словами Президента, для приходу в Україну великої кількості іноземних інвесторів, зокрема литовських, потрібні рівні правила гри, очищення судової системи, подолання корупції, діджиталізація процесів, а також ухвалення життєво важливих для економіки законів. Саме тому щодня нинішня влада зосереджена на глибоких структурних реформах.


27.11.2019 | Професіографічна екскурсія на ТзОВ «Гудвеллі Україна» …(детальніше)>>>

26 листопада 2019 року фахівці Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели для безробітних професіографічну екскурсію на ТзОВ «Гудвеллі Україна». Дане підприємство займається вирощуванням зернових культур, виробництвом кормів, розведенням свиней та великої рогатої худоби з датського генетичного матеріалу, а також генеруванням біоенергетики. Учасники заходу були ознайомленні з умовами праці та основними функціональними обов’язками на підприємстві, а також загальними характеристиками таких професій, як доглядальник за тваринами, дояр, ветеринар, тракторист, агроном тощо. Фахівець служби зайнятості разом із представником ТзОВ «Гудвеллі Україна» проінформували безробітних про рівень заробітної плати, робочий графік, вимоги до професій та соціальні гарантії.


27.11.2019 | Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмила Непийвода провела прийом громадян …(детальніше)>>>

25 листопада 2019 року в Галицькій райдержадміністрації провела прийом громадян регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода. До неї звернулись мешканці району щодо вирішення земельних питань та надання субсидій.


27.11.2019 | Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього…(детальніше)>>>

На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, нажаль, нормою життя. Виплати у «конвертах» є одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії. Сьогодні працівники не бачать проблем в отриманні «тіньової» заробітної плати, так як до кишені надходять «чисті доходи». Надаючи згоду працювати на таких умовах, робітники самі позбавляють себе соціальних гарантій. Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в “конвертах”. Погодившись на одержання зарплати в “конвертах” громадяни України свідомо обкрадають самі себе.


27.11.2019 | Володимир Зеленський: Наша глобальна мета – побудувати країну з добре розвинутою цифровою економікою …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що одним із пріоритетних завдань української влади нині є розвиток цифрової економіки країни та цифровізація державних послуг, адже це не лише звільняє громадян від зайвої бюрократії, а й допомагає в боротьбі з корупцією. «Україна, ІТ-фахівці якої на аутсорсі вже оцифрували півсвіту, просто заслуговує мати цифрові можливості для кращого та зручнішого життя», – сказав Глава держави під час виступу на Цифровому форумі Digital society sandbox у рамках офіційного візиту до Естонії. Він зазначив, що український проект «Держава у смартфоні» «полегшує життя громадян та ускладнює життя для корупціонерів». «І сьогодні це найголовніше, пріоритетне завдання для нашого молодого, нового уряду. Просто натискаєш кнопку – і все, корупціонера немає. І це не вибух», – додав Володимир Зеленський. Президент констатував факт, що у питаннях інновацій та модернізації держави Естонія зробила величезний ривок і зараз є одним з лідерівЄС, тож Україна готова вивчати та переймати її досвід.


27.11.2019 | Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–жовтні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–жовтні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 95,5% (в Україні – 99,4%).  На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–жовтнем 2018р. індекс промислової продукції становив 102,2%, переробної – 93,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 91%. Збільшення випуску продукції проти січня–жовтня 2018р. одержано у виробництві напоїв на 7,4%, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 4%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 3,3%, у добуванні сирої нафти та природного газу – на 2,7%. Разом з тим спостерігалося зменшення випуску продукції у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,6%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування (на 17,7%), харчових продуктів (на 16,9%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 16,3%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 8,6%), виробництві гумових і пластмасових виробів (на 5,1%), машинобудуванні (на 1,6%).


27.11.2019 | До уваги споживачів: забракована продукція …(детальніше)>>>

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду в ході планової перевірки характеристик продукції у суб’єкта господарювання за видом низьковольтного електричного обладнання, було виявлено продукцію, яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький ступінь загрози, а саме: Електричний міксер ТМ «Mystery Home», артикул – MMC-1432, виробник – Містері Електронікс ПТЕ Лімітед (Китай), імпортер – невідомий, штрих-код: 4897020618300. Суб’єктам господарювання вище зазначеної продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно постанови Кабінету міністрів України від 05 жовтня 2011 року №1017) із вимогою припинити реалізацію забракованої продукції, з метою подальшого усунення недоліків.


27.11.2019 | Увага: у м’ясі птиці, що експортується з Польщі, виявили сальмонелу …(детальніше)>>>

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF: від 31.10.2019р. №2019.3831 щодо виявлення сальмонели в охолодженому м’ясі птиці, експортованому з Польщі (виробник CEDROB S.A.№PL 14023901WE) до Латвійської Республіки; від 08.11.2019р. №2019.3831-fup4 стосовно виявлення сальмонели в замороженому курячому м’ясі, експортованому з Польщі (виробник CEDROB S.A.№PL14023901 WE) до окремих держав – членів ЄС, і в тому числі до України - експортери SPE “Winter» (вул.Лідавська, 1, м.Луцьк, Волинська область) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул.Святотроїцька, 73/1, офіс 215, мЧеркаси, Черкаська область); від 31.10.2019р. №2019.3819, від 13.11.2019р. №2019.3819 - fup 23 стосовно виявлення сальмонели в замороженому курячому м’ясі, експортованому з Польщі (виробник Wipasz S/A/Zaklad Drobiarski w Mlawie- AP-№PL14130502 EG) до окремих держав- членів ЄС і, в тому числі до України -ТОВ « ЄВРОПОСТАЧ» (вул.Маланюка, 114-А, офіс311 м.Київ).


27.11.2019 | Стан роздрібної торгівлі області у січні–жовтні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–жовтні 2019р. населенню реалізовано товарів на 20,6 млрд.грн. Індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–жовтня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 109,1% (в Україні – 110,2%). За цим показником Івано-Франківщина посіла 14 місце серед регіонів України. Через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) упродовж січня–жовтня 2019р. продано товарів на 12,6 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 10,9% більше обсягу січня–жовтня попереднього року. За індексом фізичного обсягу роздрібного товарообороту підприємств область посіла 11 місце серед регіонів держави. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області