E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
7 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
27.11.2019 | У 2020 році Мінсоцполітики запровадить нову модель соціальних сервісів у регіонах …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство соціальної політики запроваджує нову модель соціального сервісу в регіонах, - повідомила на зборах Асоціації об’єднаних територіальних громад міністр соціальної політики Юлія Соколовська. Нова модель полягає у тому, що зміниться підхід: «фінансування не установ, а послуг». Тобто Міністерство фактично закуповуватиме послуги та сервіси напряму в місцевої влади. На це у бюджеті 2020 року передбачено 150 млн грн. «З наступного бюджетного року ми передбачили 150 млн грн на те, щоб надавати зручні та доступні сервіси людям у громаді. Ми відкриємо фронт-офіси на місцях і будемо оплачувати кожен прийом документів. Функція фронт-офісів буде передана ЦНАПам, банкам чи приватним провайдерам. Практика фінансування саме послуг, а не державних установ успішно працює у багатьох європейських країнах світу. Така модель зробить використання коштів на соціальні послуги та сервіси ефективним, а самі сервіси - якісними та ближчими до людей», - пояснила Юлія Соколовська.


27.11.2019 | Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у січні–жовтні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–жовтні 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2400,6 млн.грн або 1,8% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 13 місце серед регіонів України. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–жовтнем 2018р. становив 95,5%. Зведення будівель у січні–жовтні 2019р. порівняно з січнем–жовтнем попереднього року збільшилося на 24,2%, у тому числі житлових – у 1,6 раза. Водночас зведення нежитлових будівель зменшилося на 0,8%. Індекс будівництва інженерних споруд склав 75,2%. Обсяги нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення становили 77,2% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітального і поточного ремонту – 16,5% та 6,3% відповідно.


27.11.2019 | Роз’яснення щодо періодичної повірки квартирних лічильників, які є власністю фізичних осіб …(детальніше)>>>

У зв’язку з численними зверненнями громадян та поширенням суперечливої інформації в мережі Інтернет щодо повірки квартирних лічильників та оплати за ці послуги, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує. Відносини, що виникають у процесі провадження метрологічної діяльності, регулюються Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі Закон про метрологію). Відповідно до частини першої статті 15 Закону про метрологію законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки (далі - ЗВТ), що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Перелік категорій законодавчо регульованих ЗВТ, що підлягають періодичній повірці, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №374 (далі Перелік).


26.11.2019 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

25 листопада 2019 року групою у складі працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу «Галицьке бюро правової допомоги» та Галицького ВП ГУНП здійснено профілактичний рейдовий виїзд в с.Крилос та с.Бовшів. Мета виїзду – попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, обстеження умов проживання та виховання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, попередження насильства над дітьми в сім’ях, надання правової допомоги органам опіки та піклування з питань захисту прав та законних інтересів дітей. В ході виїзду обстежено умови проживання дитини, позбавленої батьківського піклування, відвідано за місцем навчання, з’ясовано, що дитина переведена на індивідуальну сімейну (домашню) форму здобуття загальної середньої освіти. Крім того, відвідано сім’ю з малолітньою дитиною, які переїхали на постійне місце проживання з іншої області, надано консультацію щодо оформлення допомоги сім’ям з дітьми.


26.11.2019 | Володимир Зеленський підписав закон щодо посилення кримінальної відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів …(детальніше)>>>

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 321-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів» №284-IX, який Верховна Рада ухвалила 12 листопада 2019 року. Протидія виробництву та обігу фальсифікованих лікарських засобів має стати предметом постійної уваги з боку державних органів України, оскільки підробка ліків загрожує внутрішній безпеці країни. Підписаний закон посилює покарання у вигляді позбавлення волі за фальсифікацію лікарських засобів. Документ, зокрема, вносить зміни до статті 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, згідно з якими виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років (до цього санкція за такі дії передбачала позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років).


26.11.2019 | Молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» - феєричне свято професій …(детальніше)>>>

Протягом двох днів 21 та 22 листопада 2019 року в Івано-Франківську проходив молодіжний форум «Живи та працюй в Україні», який організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила. «Вибір професії – це один з найважливіших виборів у житті молодої людини. Як не зробити при цьому помилки і вибрати саме той професійний шлях, який буде приносити вам і моральне, і матеріальна задоволення, обрати навчальний заклад, який дасть вам відповідний рівень освіти, допомагає служба зайнятості. Молодіжний форум – це можливість для майбутніх шукачів роботи поспілкуватися з роботодавцями і ще раз переконатися, що гідну роботу з достойною заробітною платою можна отримати в Україні», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.


25.11.2019 | Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! …(детальніше)>>>

news-imageІз зниженням температурних показників для обігріву помешкань люди масово використовують електрообігрівачі або пічне опалення. Проте варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки, використання саморобних або несертифікованих обігрівальних приладів може стати причиною не лише виникнення пожежі, але й загибелі людей. Саме тому управління ДСНС в області звертається до громадян з проханням дотримуватися основних правил користування різними обігрівальними приладами: перед увімкненням обігрівального пристрою переконатись, що він не має механічних ушкоджень ...


25.11.2019 | Швидко, зручно та юридично достовірно – новим сервісом ел-підтвердження документів про вищу освіту вже скористалися близько 1000 громадян …(детальніше)>>>

news-imageЗа перший місяць роботи сервісу перевірки документів про вищу освіту його послугами успішно скористались майже 1000 громадян. Сервіс запустило Міністерство освіти і науки спільно з ДП «Інфоресурс» у жовтні 2019 року. Він дозволяє отримувати юридичне підтвердження достовірності диплому – виписку з накладеним електронним підписом та печаткою – безпосередньо на електронну пошту. «Сьогодні Міністерство активно працює над створенням зручних сервісів для надання адмінпослуг. У такий спосіб ми формуємо культуру взаємодії державних органів із ключовими стейкхолдерами – звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліки можуть отримати документ, що підтверджує достовірність диплому», – зазначила міністр освіти і науки України Ганна Новосад.


25.11.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 25 листопада, протягом ночі та в першій половині дня 26 листопада по області та місту Івано-Франківську очікується туман з видимістю 100-500 метрів. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.


25.11.2019 | Галичани вшанували пам'ять жертв Голодомору …(детальніше)>>>

У суботу, 23 листопада 2019 року, біля церкви Різдва Христового в м.Галичі зібралися представники влади, громадськості, жителі міста, щоб згадати одну з найтрагічніших сторінок в нашій історії – Голодомор в Україні. Хвилиною мовчання галичани вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу. Учасники жалобного заходу спільно помолилися за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду та запалили свічки пам’яті. «Наш святий обов’язок – берегти пам'ять про цю трагедію, щоб Голодомор ніколи не повторився», - наголосив у своїй промові декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області