E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
18 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
7.10.2019 | На Прикарпатті у рамках програми «Діалоги про Україну» відбудеться зустріч із представниками уряду, присвячена мирному врегулюванню на Донбасі …(детальніше)>>>

news-imageКоманда Президента Володимира Зеленського розпочинає програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть із представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави. Першою темою у рамках програми буде мирне врегулювання на Сході України. В Івано-Франківську зустріч, присвячена цьому питанню, відбудеться у понеділок, 7 жовтня. Стратегію влади щодо досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави із мешканцями Прикарпаття обговорюватимуть політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.


7.10.2019 | 7 жовтня - Всесвітній День архітектора…(детальніше)>>>

У архітекторів сьогодні професійне свято. У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято. Це свято було засноване Міжнародним союзом архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати всесвітній день архітектури в перший понеділок липня. У 1996 році Міжнародний союз архітекторів, на своїй 20-ї генеральної асамблеї в Барселоні, прийняла резолюцію про перенесення святкування Всесвітнього дня архітектури на перший понеділок жовтня. Міжнародний союз архітекторів був створений одразу після другої світової війни. Тоді його метою стало вирішення нагальної проблеми відновлення зруйнованих війною міст, населених пунктів і промислових підприємств - наслідків другої світової війни. Зараз в МСА налічується близько ста національних секцій та понад мільйон архітекторів.


7.10.2019 | 7 жовтня - Міжнародний день лікаря …(детальніше)>>>

Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів - Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників - Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ. Організація є незалежною, що фінансується головним чином за рахунок суспільних пожертвувань з країн, де знаходяться її представництва. MSF, діючи під егідою ООН, надає допомогу жертвам природних катастроф, збройних конфліктів, епідемій, соціальної маргіналізації більш ніж у 80 країнах світу, допомагає усім незалежно від політичної, релігійної або етнічної приналежності.


4.10.2019 | В області розпочався проект «Армія з народом» …(детальніше)>>>

news-imageВід сьогодні по 10 жовтня на Прикарпатті пройдуть концерти Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом». Основною метою проекту є зміцнення авторитету та іміджу Збройних сил України у суспільстві, пропагування військової служби та військово-патріотичне виховання молоді. За інформацією управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, в області концерти відбудуться: сьогодні, 4 жовтня, о 14:00 у місті Івано-Франківську в Івано-Франківській обласній філармонії ім.Іри Маланюк, 5 жовтня о 14:00 – м.Івано-Франківськ, Площа Ринок (біля Ратуші), 6 жовтня о 15:00 – м.Коломия, міський Палац культури «Народний дім», 7 жовтня о 17:00 – м.Надвірна, районний Будинок культури, 8 жовтня о 16:00 – м.Городенка, районний Палац культури,  9 жовтня о 17:00 – сел.Богородчани, Палац культури, 10 жовтня о 18:00 – м.Калуш, Палац культури «Юність».


4.10.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В другій половині дня 04 жовтня із збереженням вночі та вранці 05 жовтня по області та місту Івано-Франківську очікується туман з видимістю 100-500 метрів, на поверхні грунту по області та місту заморозки 0-3º. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.


4.10.2019 | Комплексна термомодернізація ОСББ за «теплими кредитами» дозволяє зменшити на 50% і більше комунальні платежі …(детальніше)>>>

На прес-конференції 3 жовтня в ІА «УНІАН» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, директор Представництва Фонду ім.Ф.Еберта в Україні Марсель Рьотіг із експертами та головами ОСББ презентували: результати оцінки «теплих кредитів», проведеної Держенергоефективності, Фондом ім.Ф.Еберта та Українським центром соціальних реформ; успішні історії ОСББ, які після комплексної термомодернізації заощаджують 40-50% і більше на комунальних рахунках. «Так, ми вже втретє аналізуємо ефективність використання бюджетних коштів програми із точки зору досягнення економії енергоресурсів. Спочатку ще у 2016р. таку експертизу провели із USAID, потім – із GIZ, тепер - із Фондом ім.Ф.Еберта (Німеччина)», - повідомив Сергій Савчук. Під час дослідження здійснено не лише репрезентативні вибіркові обстеження учасників програми, а зібрано та проаналізовано дані про їхнє енергоспоживання від 82 підприємств теплокомуненерго, обленерго, облгазів.


4.10.2019 | Відбулася чергова нарада по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин» …(детальніше)>>>

4 жовтня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася чергова нарада по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин». Зі всіма відповідальними виконавцями, які задіяні в реалізації даного проекту, обговорено питання оцінки впливу на довкілля. Переможцем, котрий буде проводити дану процедуру, визначено ПП «Центр новітніх технологій» з м.Львів.


4.10.2019 | Обговорено питання виплати заробітної плати медичним працівникам району та м.Бурштина …(детальніше)>>>

Відповідно до доручення, даного на нараді в голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля 30 вересня 2019 року, сьогодні керівництвом райдержадміністрації, районної ради проведено зустріч за участю Бурштинського міського голови, сільських голів сіл Бурштинської зони та очільників медичних закладів міст Галича, Бурштина та смт.Більшівці. Темою обговорення стала ситуація, що склалася у зв’язку з невиплатою бурштинським медикам заробітної плати.  За словами міського голови м.Бурштина Роксолани Джури, коштів медичної субвенції, що надходять до міського бюджету недостатньо на утримання лікарні, яка обслуговує і частину сіл Галицького району. Водночас без субвенції з державного бюджету проблему вирішити неможливо. Але якусь частину боргів можна вдасться погасити, якщо буде здійснено перерозподіл коштів на утримання відповідних медичних установ з районного бюджету та бюджетів ряду сільських рад тих населених пунктів, жителі яких користуються послугами Бурштинської центральної міської лікарні.


4.10.2019 | Вилучення з обігу монет 1,2 та 5 копійок полегшить готівкові розрахунки та зменшить суспільні витрати на готівковий обіг …(детальніше)>>>

news-imageПитання – відповіді щодо виведення з обігу розмінних монет. Як відбуватиметься вилучення з обігу 1, 2 та 5 копійок? З 1 жовтня 2019 року усі суб’єкти господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність, повинні припинити приймати монети номіналами 1, 2 та 5 копійок за всіма видами готівкових операцій. Після цього, за 10 робочих днів, вони повинні здати їхні залишки до кас банків України для зарахування на поточні рахунки. Зі свого боку, 1 жовтня 2019 року Національний банк припиняє підкріплювати банки України монетами цих номіналів. Відповідно, банки не видаватимуть їх з кас суб’єктам господарювання. Національний банк прийматиме від українських банків монети цих номіналів для зарахування на їхні кореспондентські рахунки. Що робити з копійками, які залишаються на руках після 1 жовтня 2019 року? ...


4.10.2019 | 4 жовтня - Всесвітній день тварин …(детальніше)>>>

Чомусь багато хто називає тварин нашими меншими братами. Звичайно ж, якщо врахувати той факт, що тварини в чомусь іноді можуть бути більш кмітливі ніж ми, або ж для них навколишнє середовище більш зрозуміле, ніж нам, то їх можна було б назвати нашими старшими братами. Однак очевидно одне - людина в переважній більшості випадків залишається домінуючою істотою, а відносини з тваринами, як правило, ніяк не можна назвати братніми. Статистика невблаганна: кожну годину з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться! Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області