E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
6.11.2019 | Профорієнтаційні заходи в Мединській ЗОШ…(детальніше)>>>

    4 листопада 2019 року фахівцями з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів 9-11-их класів Мединської ЗОШ І-ІІІ ст. На профорієнтаційному уроці фахівець філії звернула увагу школярів на те, що обираючи фах, слід пам′ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров′я, особистих та громадських інтересів. А можливість дізнатись про свої професійні здібності та нахили учням допомогли психологічні тести, які дали можливість розкрити власний потенціал.


6.11.2019 | Штормове (метео) попередження…(детальніше)>>>

    Ввечері 5 листопада та впродовж 6–7 листопада 2019 року  на ріках басейну Дністра очікуються підйоми  рівнів води на 0.3–1.3м та басейну Прута на 0.2–0.7м, над рівнями 5 листопада, станом на 0800 годину.

Вночі 6 листопада по області та місту очікується значний дощ. Протягом доби 6 листопада по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.


5.11.2019 | Співпраця служби зайнятості з роботодавцями приносить результат...(детальніше)>>>

    Важливою умовою стабільної ситуації на ринку праці Галицького району є тісна взаємодія та чітка організація роботи служби зайнятості з роботодавцями. Залученню до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі. Результативною формою отримання інформації про підприємство та визначення форм подальшої співпраці є відвідування ринкоутворюючих підприємств фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями.


5.11.2019 | Відбувся семінар-нарада з головами місцевих рад…(детальніше)>>>

    5 листопада 2019 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Івана Зельмановича відбувся семінар-нарада з головами сільських, міської рад. По першому питанню виступив Володимир Озарко  – начальник відділу у Галицькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, який звернув увагу присутніх на необхідність проведення інвентаризації земель державної і комунальної власності та внесення отриманих відомостей до Державного земельного кадастру. Також сільським головам було вказано на потребу переглянути державні акти колективної власності та інвентаризувати невитребувані паї, які знаходяться на території сільських рад. На думку Володимира Озарка, дані заходи будуть сприяти наповненню місцевих бюджетів.


5.11.2019 | До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг…(детальніше)>>>

    Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017р. № 2189-VІІІ “Про житлово-комунальні послуги” пільга надається у грошовій формі. Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ “Ощадбанк” для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).


4.11.2019 | Керівники району привітали колектив НЗ "Давній Галич" з 25-річчям...(детальніше)>>>

    4 листопада 2019 року в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя з часу його створення. Колектив установи, який очолює Володимир Костишин, привітали зі знаменною датою голова районної ради Павло Андрусяк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка.  Зокрема, Павло Андрусяк подякував працівникам заповідника за те, що вже зроблено для популяризації та збереження культурної спадщини давнього Галича, та відзначив велику роль колективу для подальшого розвитку туристичної привабливості регіону, «щоб великий Галич, був дійсно великим». З нагоди свята керівники району вручили кращим працівникам грамоти.


4.11.2019 | Від сьогодні в Україні офіційно працює Служба освітнього омбудсмена…(детальніше)>>>

   Кожен охочий може направити звернення та ознайомитися з інформацією про діяльність Служби на її сайті. «Посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість. Тож ми сподіваємось, що Служба виправдає покладені на неї обов'язки та стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти усій нашій системі освіти стати успішнішою», – зазначає міністр освіти і науки України Ганна Новосад.


4.11.2019 | У Галичі освятили оновлений меморіальний сквер борцям за волю України ...(детальніше)>>>

1 листопада 2019 року в м.Галичі відбулися заходи по вшануванню пам’яті славетних галичан від княжої доби до наших днів, хто віддав своє життя во ім’я великої ідеї – побудови незалежної Української держави. Урочистою ходою керівники району та міста, представники духовенства, громадськості, ветерани ОУН-УПА, учасники АТО та учнівська молодь пройшли на міське кладовище, де відбулося освячення меморіального скверу борцям за волю України. Учасники віче хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто під знаменами визвольної боротьби віддав своє життя за рідну землю. До пам’ятного знаку, який освятили священики різних конфесій, було покладено свічки та квіти. Любити Україну та берегти пам'ять про полеглих закликала присутніх учасниця ОУН-УПА Марія Хованець.


3.11.2019 | Галицькі пластуни відзначили річницю створення ЗУНР…(детальніше)>>>

    1 листопада 2019 року пластуни Галицького осередку НСОУ «Пласт» за сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації взялиучасть в обласному патріотичному заході, присвяченому 101 -й річниці створення ЗУНР, який відбувся у с. Черче Рогатинськогорайону. Пластуни з осередку Черче з підтримкою пластунів з Галича, Липівки та Рогатина разом із о. деканом Василем Кривенем та громадою с.Черче, пройшли свічковим походом до могили воїнів УПА. Також була проведена гра лазертаг, де учасники заходу відображали події 1 листопадового зриву 1918 року.


2.11.2019 | Голова Держенергоефективності та Посол Фінляндії в Україні обговорили можливість розширення співпраці двох країн у «чистій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття …(детальніше)>>>

Голова Держенергоефективності та Посол Фінляндії в Україні обговорили можливість розширення співпраці двох країн у «чистій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із новопризначеним Послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне обговорили результативність та можливість розширення співпраці України і Фінляндії у «чистій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття. Зокрема, у рамках започаткованого у 2017 р. партнерства двох країн спільними зусиллями МЗС Фінляндії, Держенергоефективності та НЕФКО засновано Фінсько-український трастовий фонд (https://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund). Фонд надає технічну допомогу українським органам влади та бізнесу у підготовці якісних техніко-економічних обґрунтувань для "зелених" проектів. Це, у свою чергу, сприятиме залученню інвестицій для реалізації проектів. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області