E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Відділ ведення ДРВ Галицької РДА
 На головну

Вибори Президента України 2019Шановні виборці, будьте соціально активними!

 Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

 

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Постійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру виборців вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

Кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (невключення) до реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (невключення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру.

Зметою підвищення якості і достовірності списків виборців на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується виборців:

– яким виповнилося 18 років за 2017 — 2018 роки для того, щоб уникнути несвоєчасного внесення до Державного реєстру виборців;

– які змінювали прізвище чи місце реєстрації протягом останнього періоду;

– які мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

– виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі.

Зробити це можливо:

Особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців Галицької районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: м.Галич, пл.Волі, 1, каб. 29 (2-й поверх)

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 21-384

Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані.

Скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі Internet: www.drv.gov.ua.

Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, прізвище, ім’я, по батькові згідно паспортних даних та дату народження), на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. У разі не включення до реєстру, необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Галицької РДА.

На чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Законом України “Про вибори Президента України” надається можливість тимчасово змінити місце голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Кожен виборець може звернутися з заявою щодо тимчасово змінити місце голосування до відділу ведення Державного реєстру виборців, додавши до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Особливо це є більш актуальним для виборців, виборчі адреси яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях. Згідно постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893, виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Всі заяви щодо включення, зміни ідентифікаційних персональних даних виборця, уточнення попередніх списків виборців та тимчасово змінити місце голосування подаються до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніш як за п’ять днів до дня виборів (останній день прийому заяв 25 березня 2019 року).

Шановні виборці, Державний реєстр виборців працюватиме для Вас у вихідні дні 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 березня 2019 року. Для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право — право вибору.

Відділ ведення ДРВ Галицької РДА.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області