E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

19 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини На головну

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області

 

Галицька районна державна адміністрація повідомляє, що з 10 березня 2020 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку земельної ділянки для зміни цільового призначення, будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.

 

1.Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

 

Детальний план території земельної ділянки площею 7,609 га, яка розміщена за межами населеного пункту с. Насташине Галицького району Івано-Франківської області, розроблений відповідно до розпоряджень Галицької РДА: розпорядження № 157 від 08 липня 2019 року (зі змінами розпорядження № 199 від 30.08.2019р.), розпорядження № 158 від 08 липня 2019 року (зі змінами розпорядження № 200 від 30.08.2019р.), розпорядження № 159 від 08 липня 2019 року (зі змінами розпорядження №201 від 30.08.2019р.), розпорядження № 160 від 08 липня 2019 року (зі змінами розпорядження № 202 від 30.08.2019р.), згідно клопотання ТзОВ «Лемберг-Агро» від 18.02.2020р. №1/02/20, відповідно до завдання на проектування та зурахуванням державних і регіональних інтересів, наданих Галицькою райдержадміністрацією, з метою будівництва та обслуговування об'єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника, яка розташована за межами населеного пункту с. Насташине.

 

Замовник – Галицька районна державна адміністрація.

Розробник – головний архітектор проекту Баланчук Р.Б.

Інвестор – ТзОВ «Лемберг-Агро».

 

2. ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Галицька районна державна адміністрація.

 

3. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території, звітом про СЕО:

 

Громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається з 10 березня 2020 року та триватиме по 30 квітня 2020 року включно.

(Інформація на веб-сайті Галицької райдержадміністрації http://ww2.if.gov.ua/galytska ,(e-mail: gal_rda@i.uа )

Усі зауваження і пропозиції громадькості до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

 

4. ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ:

 

7 травня 2020 року, о 10.00 годині, у приміщенні будинку культури села Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області відбудуться громадські слухання.

Детально ознайомитися із матеріалами ДПТ, Звітом про стратегічно-екологічною оцінкою до ДПТ, іншими матеріалами та отримати необхідні додаткові консультації громадяни та інші представники громадськості мають змогу особисто за адресою: вул.Площа Волі, 1 м. Галич, Галицького району Івано-Франківської області тел.: (03431)21394, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації (4 поверх, каб. 51 приміщення Галицької районної ради), та на офіційному сайті Галицької райдержадміністрації http://ww2.if.gov.ua/galytska , Контактний email: gal_rda@i.ua

 

5. ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ:

 

Подання пропозицій для подальшого їх врахування просимо надсилати до відділу архітектури, містобудування, та інфраструктури районної державної адміністрації з 10 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури - головний архітектор Крет Ігор Олександрович.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування не вимагається.

 

 

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування фермерських нежитлових будівель за межами населеного пункту с.Насташине Галицького району Івано-Франківської області:

Пояснювальна записка ...(детальніше)>>>

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування. М 1:1000 ...(детальніше)>>>

 

План існуючого використання території. Опорний план. М 1:1000 ...(детальніше)...

 

Проектний план з планом червоних ліній. Схема планувальних обмежень. Поперечні профілі вулиць. М 1:1000 ...(детальніше)>>>

 

Схема розташування земельної ділянки в планувальній структурі населеного пункту, М 1:1000 ...(детальніше)>>>

 

Схема організації руху транспорту і пішоходів. Схема інженерних мереж і споруд. Схема використання підземного простору. М 1:1000 ...(детальніше)>>>

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування фермерських нежитлових будівель за межами населеного пункту с.Насташине Галицького району Івано-Франківської області) ...(детальніше)>>>

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника знаходиться на офіційному сайті райдержадміністрації ...(детальніше)>>>.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються протягом 15 днів.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс творчих робіт "шлях розвитку сучасної української культури.Погляд молоді"

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області