E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
12.11.2019 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 жовтня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій областістановила 41,6 млн.грн, що складає 2,5% фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2019р. У порівнянні з 1 вересня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 5,4 млн.грн, або на 14,8%. Упродовж вересня сума боргу збільшилась у Косівському районі (на 2,9 млн.грн), м.Івано-Франківську (на 505,6 тис.грн), Рогатинському районі (на 390,2 тис.грн), Богородчанському (на 364,6 тис.грн), м.Бурштині (на 288,4 тис.грн), Тисменицькому районі (на 114,8 тис.грн), Тлумацькому (на 25,5 тис.грн), м.Калуші (на 15,8 тис.грн). Виникла заборгованість із виплати заробітної плати у Долинському районі в сумі 776,9 тис.грн.

11.11.2019 | Пластуни відзначили річницю з дня народження міністра оборони ЗУНР Дмитра Вітовського …(детальніше)>>>

Традиційно щороку галицькі пластуни 8 листопада здійснюють веломандрівку в село Медуха, щоб урочисто відзначити річницю з нагоди дня народження міністра оборони ЗУНР Дмитра Вітовського. Винятком не став і цей рік. Біля пам’ятника славному землякові відбулася зустріч із учнівським та педагогічним колективом місцевої школи. Після урочистостей та покладання квітів до пам’ятника пластуни позмагалися з місцевими учнями в популярній грі «лазертаг».

11.11.2019 | Про права споживача під час надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів …(детальніше)>>>

Кожна людина хоч раз в житті ставала споживачем послуг з ремонту і пошиття швейних виробів і в кожного цей досвід різний. Однак основною причиною непорозумінь є недостатня обізнаність із нормативно-правовими документами, які регламентують цей вид побутової послуги. Тож, як має здійснюватися прийом та видача замовлення, а також яким чином повинні надаватися і яким нормативним документам мають відповідати ці послуги? Приймання, оформлення, виконання та видавання замовлень з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів (далі - вироби) здійснюються відповідно до вимог Правил побутового обслуговування населення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.1999 №974 «Про внесення змін до Правил побутового обслуговування населення» та Інструкцією щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів, яка затверджена наказом Українського союзу об'єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від 27.08.2000 №20.

11.11.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Вночі та вранці 12 листопада по області та місту Івано-Франківську очікується туман з видимістю 100-500 метрів. Вдень 12 листопада по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

11.11.2019 | Для вивільнюваних працівників райдержадміністрації спеціалісти центру зайнятості проведуть семінари …(детальніше)>>>

З метою вжиття дієвих заходів щодо забезпечення запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників Галицької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів 11 листопада 2019 року проведено засідання спеціальної комісії за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Канюки. На засіданні розглядалися питання щодо вжиття заходів, спрямованих на пом’якшення наслідків масового вивільнення працівників, а також забезпечення виконання усіх соціальних, фінансово-економічних та юридичних зобов’язань відповідно до трудового законодавства. За результатами засідання були прийняті рішення щодо проведення представниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості семінарів для вивільнюваних працівників з метою надання комплексу соціальних послуг під час вивільнення.

11.11.2019 | Заробітна плата штатних працівників та стан її виплати у вересні 2019 року…(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2019р. становив 9017 грн, що майже у 2,2 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (4173 грн). Найвищий рівень заробітної плати в області у вересні 2019р. спостерігався на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області у 1,5–2 рази. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у поштовій та кур’єрській діяльності, сфері надання інших видів послуг (не перевищували 56,5% середнього показника по області).

11.11.2019 | Оновлено місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі» …(детальніше)>>>

Унікальна флора та фауна, широкі можливості для екологічного туризму, історичні локації й новітні цікавинки, чисте довкілля – це потенціал Івано-Франківщини, на якому варто акцентувати увагу. Однак, щоб в такому перспективному руслі його побачили не лише місцеві мешканці, а й уся Україна та навіть іноземні гості, необхідні зусилля. Передусім – людей, яким природа довірила своє майбутнє. На цьому наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із лісівниками Прикарпаття, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови РДА Сергій Канюка, міські голови Галича Орест Трачик та Бурштина Роксолана Джура, а також керівники лісогосподарських підприємств. Зустріч, присвячена темі професійної відповідальності та сумлінного виконання природоохоронної місії, не випадково відбулась у Галицькому національному природному парку.

8.11.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–вересні 2019 року…(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Калуша (26,4% загальнообласного обсягу), Бурштина (20,9%) та Івано-Франківська (16,6%), а також Тисменицького (12,2%), Долинського (7%), Надвірнянського (5,8%) та Рожнятівського (3,9%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 1,9%, Рогатинського району – 1,3%, Снятинського – 1,2%, Галицького – 0,6%, м. Яремче – 0,5%, м.Болехова – 0,4%, Богородчанського, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського – 0,2%, Коломийського та Тлумацького районів – по 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.

8.11.2019 | День відкритих дверей навчального закладу…(детальніше)>>>

 6 листопада 2019 року працівниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовано день відкритих дверей навчального закладу для учнів шкіл м.Бурштина та Галицького району, а саме: Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст., Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст., Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст.

8.11.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–вересні 2019 року…(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–вересні 2019р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн (у січні–вересні 2018р. – на 52,3 млрд.грн). У загальному обсязі реалізації продукція підприємств переробної промисловості становила 56%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 32,5%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 10,8%, водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 0,7%. Майже 41% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (23%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (14,3%), машинобудування (8,7%), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (8,4%).


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області