E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
22.11.2019 | Демографічна ситуація в області у січні–вересні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 жовтня 2019 року становила 1368,9 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 606,5 тис., у сільській місцевості – 762,4 тис. осіб. Упродовж січня–вересня 2019 року чисельність населення області зменшилась на 4365 осіб. Такі зміни відбулися за рахунок природного (на 4220 осіб) та міграційного (на 145 осіб) скорочень. Серед міст та районів області рівень природного скорочення коливався від 14 осіб на 1000 наявного населення у Рогатинському районі до 0,8 особи у Верховинському районі. У м.Івано-Франківську (міськраді) спостерігався природний приріст населення (1 особа на 1000 наявного населення).

22.11.2019 | Галичани відзначили День Гідності на Свободи …(детальніше)>>>

Галичани відзначили День Гідності на Свободи народним віче. На майдані Різдва зібралися представники громадськості, духовенства, учасники Революції Гідності, учасники АТО, активна молодь, а також керівники району та міста. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. А всечесні отці на чолі з деканом Галицького деканату УГКЦ о.Ігорем Броновським помолилися за душі загиблих героїв та мир в Україні. «Сьогодні ми зібралися тут з глибоким переконанням у силі, величі та незборимості українців. З’єднаймо серця, об’єднаємо віру та надію, переконаймо світ у тому, що ми вічно житимемо на нашій землі»,- закликала присутніх учениця Галицького академічного ліцею Аліна Підгайна. Своїми спогадами про буремні події 2013-2014 років, коли Україна диміла шинами та майоріла державними прапорами, поділився координатор галицького Майдану Михайло Зіньковський.

21.11.2019 | Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв'язку з вагітністю — неправда …(детальніше)>>>

news-imageУ медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами тощо. Мінсоцполітики повідомляє, що це не відповідає дійсності. Станом на 20 листопада залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для здійснення необхідних поточних виплат. Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються щодня із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями. Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова. І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати. Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію неприйнятною.

21.11.2019 | Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу …(детальніше)>>>

Президент Володимир Зеленський у День Гідності та Свободи закликав громадян до єдності, щоб разом побудувати нову Україну. «День Гідності та Свободи – особливий для кожного з нас. Він пов’язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній і квітучій державі. Гідність і свобода – невід’ємні складові нашої ДНК. Саме тому українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу на барикадах. У цій боротьбі, на жаль, ми заплатили найвищу можливу ціну – це людське життя», – зазначив Президент України під час заходів до Дня Гідності та Свободи у Києві. Глава держави наголосив, що на алеї Героїв Небесної Сотні обов’язково буде споруджений Музей Революції Гідності. «Це дуже важливо», – підкреслив він.

21.11.2019 | Глава держави разом з дружиною вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Президентське подружжя встановило лампадки біля пам’ятного Хреста на місці їхньої загибелі. У заході також взяли участь Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, голова СБУ Іван Баканов, інші посадовці. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

21.11.2019 | Погашення заборгованості зі сплати ЄСВ заслухали на засіданні районної комісії …(детальніше)>>>

З метою вжиття дієвих заходів щодо забезпечення погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску підприємств району 21 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Канюки відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано керівників підприємств, які продовжують накопичувати податковий борг та /або заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску. Районна тимчасова комісія у межах своєї компетенції прийняла дієві рішення, виконання яких повинно забезпечити погашення заборгованість зі сплати ЄСВ, та надала конкретні доручення керівникам підприємств-боржників.

21.11.2019 | 21 листопада - День Гідності та Свободи …(детальніше)>>>

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив Президент України Петро Порошенко. Раніше Указом від 19 листопада 2005 року №1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв.

21.11.2019 | Президент відкрив міст у Станиці Луганській …(детальніше)>>>

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в’їзду/виїзду «Станиця Луганська». Глава держави ознайомився з процесом відбудови мостового переходу через р.Сіверський Донець, яким місцеві мешканці перетинають лінію розмежування. Володимира Зеленського поінформували, що наразі всі будівельні роботи завершені, а відкрити міст планується через два дні. Президент доручив відкрити переправу вже сьогодні. «Ми дякуємо ОБСЄ, дякуємо нашим близьким друзям – послам Німеччини, Франції, представникам усіх країн, які приїжджають сюди й дивляться, що ми справді робимо крок за кроком. Від обіцянок – до реальних дій. Ми побудували цей міст, побудували дорогу. Скажу вам чесно, що це складна робота», – зазначив він. За словами Глави держави, відбудова мосту є знаковою місією, яка демонструє реальні дії української влади.

21.11.2019 | Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки» …(детальніше)>>>

news-imageВідтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky Для пацієнтів пошук потрібної аптеки стане максимально зручним і швидким. Новий онлайн-інструмент стане в пригоді й місцевій владі та бізнесу – «білі плями» інфраструктури аптек у містах стануть більш видимими. Інструмент створено Агенцією журналістики даних Texty.org.ua у співпраці з Національною службою здоров’я України і Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid TAPAS Project.

21.11.2019 | СЕМІНАР ДЛЯ ВИВІЛЬНЮВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ …(детальніше)>>>

20 листопада 2019 року фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості продовжено роботу щодо проведення семінарів з вивільнюваними працівниками структурних підрозділів Галицької РДА, мета яких - подолання негативних наслідків від масового вивільнення та зняття соціальної напруги в колективі, надання фахової допомоги та психологічної підтримки працівникам, що плануються до вивільнення. Директор філії Наталія Мацьків ознайомила присутніх з інформацією про стан ринку праці району, джерелами пошуку роботи, можливостями розміщення резюме на пошукових сайтах. Була надана інформація про послуги служби зайнятості для всіх верств населення, про електронні сервіси для шукачів роботи, можливості визначення рівня потенціалу та мотивації до працевлаштування.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області