E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


Всеукраїнська інформаційна кампанія «Герої наших сердець»


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
19.09.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Протягом ночі та ранку 21-22 вересня по області та місту Івано-Франківську очікуються заморозки на поверхні грунту 0-3º. (1 рівень небезпечності жовтий).

19.09.2019 | Визначено підрядників виконання ремонтних робіт …(детальніше)>>>

19 вересня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося засідання робочої групи АМЕР щодо реалізації проектів по проведенню ремонтних робіт у ряді закладів бюджетної сфери району. Зокрема, мова йшла про ремонт підлоги в класах Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст., проведення ремонтних робіт в приміщенні бібліотеки с.Німшин, а також в Народному домі с.Коростовичі. Бюджети проектів становлять відповідно 182 500 грн., 122883 грн. та 388 500 грн. Після розгляду заявок, поданих на участь у конкурсі, робоча група надала перевагу підрядникам, які запропонували найменшу вартість за виконані роботи.

19.09.2019 | Верховна рада прийняла проект Закону про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілів на іноземній реєстрації …(детальніше)>>>

news-imageЯк повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, Верховна Рада України схвалила за основу та в цілому проект Закону від 29.08.2019 № 1030 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України». Зазначеним законопроектом пропонується продовжити на 90 днів строк набрання чинності окремими положеннями законодавчих актів України, якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту на території України. Таким чином, пільговий період відтермінування штрафів за не розмитнені «євробляхи» збільшиться ще на 90 днів, тобто з 270 до 360 днів.

19.09.2019 | Сказ – це небезпечно! …(детальніше)>>>

В Україні за останні 30 років епідемічна ситуація щодо захворюваності людей на сказ залишається нестійкою — реєструються поодинокі випадки захворювань, але є всі умови для їх поширення. Про це свідчить і тенденція до зростання рівня захворюваності. За останнє десятиріччя найбільші показники захворюваності зареєстровано у 2011, 2015 роках — по 6 випадків. Викликає глибоке занепокоєння, що захворілі на сказ у переважній більшості не звертаються за медичною допомогою при нападі тварин. Є всі умови для погіршення епідемічної ситуації так як захворюваність серед людей реєструється на фоні неблагополучної епізоотичної ситуації, яка поки що не має тенденції до поліпшення. Згідно даних обласних та м. Києва лабораторних центрів МОЗ у 2018 році, як і в останнє десятиріччя, основними джерелами збудника сказу в Україні у дикій природі були лисиці: питома вага від захворілих диких тварин складає 88,3% , від усіх тварин — 40%.

19.09.2019 | До Дня машинобудівника …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Машинобудівна галузь області представлена підприємствами з виробництва електричного та електронного устаткування, машин і устаткування іншого, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, обсяг реалізованої промислової продукції яких у 2018р. склав 3,3 млрд.грн або 4,4% загальнообласного обсягу в промисловості. На підприємствах машинобудування працює 7,3 тис. осіб або 16,5% зайнятих у промисловості області. Середньомісячна заробітна плата за даним видом економічної діяльності у січні–червні 2019р. зросла у порівнянні з відповідним періодом 2018р. на 19,9% і склала 10611 грн, що на чверть перевищує середній розмір заробітної плати в економіці області.

19.09.2019 | День європейської співпраці 2019 – кампанія з донорства крові …(детальніше)>>>

news-image18 вересня з нагоди святкування Дня європейської співпраці, на базі обласної станції переливання крові розпочалась транскордонна кампанія зі здачі крові. Захід проходить піл гаслом ”Європа за тебе! Ти за життя! Будь донором!” і відбувається одночасно в Україні та Румунії у партнерстві з центрами переливання крові основних міст Програми, зокрема, Тулча, Ботошани, Сучава, Бая-Маре, Сату-Маре (Румунія), Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса (Україна). За словами одного з організаторів акції та експерта Програми «Румунія-Україна 2014-2020» Юліана Андріяша, метою цього проєкту є популяризація процесу здачі крові для потребуючих та донорського руху як такого. Окрім того, така ініціатива, переконаний він, приведе до порятунку людських життів.

19.09.2019 | Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці – Президент про запровадження ринку землі сільгосппризначення …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії. Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» Глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення. Зокрема для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі. «Декілька важливих моментів, на яких я хочу наголосити. Перше і основне: земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та українські компанії. Страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами, – це маячня. Земля – це власність громадян», – заявив Володимир Зеленський.

19.09.2019 | Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості відвідали Івано-Франківщину …(детальніше)>>>

Протягом 16-18 вересня 2019 року робоча група з представників Луганської та Донецької обласних служб зайнятості в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу #UNRPP #EU4East перебувала на Івано-Франківщині. «Кожна обласна служба зайнятості у роботі має головну мету - задоволення потреб шукачів роботи та роботодавців. Кожен з нас має великий досвід роботи в цих напрямах, але і кожен може поділитися своїми напрацюваннями. Саме обмін досвідом - це головна мета нашої зустрічі», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. Розпочався візит з відвідування Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де було презентовано його роботу та обговорено нові форми та види навчання, зокрема елементи дуальної форми навчання безробітних, застосування принципу індивідуалізації програм підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочих місцях у роботодавця.

19.09.2019 | Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас …(детальніше)>>>

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. З 1 січня 2019 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлена мінімальна заробітна плата в місячному розмірі 4173 грн., тобто розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати. Якщо працівнику нараховано заробітну плату меншу мінімальної та здійснено нарахування єдиного соціального внеску із суми різниці між мінімальною заробітною платою та фактично нарахованою, страховий стаж для обчислення пенсії розраховуватиметься з врахуванням сплати внеску від фактично нарахованої (заробленої працівником) заробітної плати.

19.09.2019 | Усі діти повинні мати доступ до дошкільної освіти – Микола Кулеба …(детальніше)>>>

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочу зустріч з Міністром освіти і науки Ганною Новосад. Метою зустрічі було обговорення актуальних питань, що безпосередньо пов’язані з реалізацією конституційного права дитини на освіту. Особливу увагу було приділено питанням розвитку дошкільної освіти, зокрема доступу дітей до закладів дошкільної освіти. «Діти мають приходити у школу підготовленими, а це – завдання дошкільної освіти. Але наразі 34 тисячі дітей у країні не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць. Це стосується і великих міст, і сіл. Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерства», – зазначила Ганна Новосад. Микола Кулеба наголосив, що вкладання коштів у ранній розвиток дитини – це інвестиції в майбутнє, бо саме у дошкільному віці формуються базові особистісні якості. «Дошкільна освіта має відповідати потребам дитини та забезпечувати дотримання її найкращих інтересів», – наголосив уповноважений Президента з прав дитини.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- 15-19 вересня 2019р. відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії;

- з 25 вересня по 3 жовтня 2019р. заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки


Стартує IV Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019"


Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року  …(детальніше)>>>Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області