E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

28 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
27.01.2021 | З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних…(детальніше)>>>

Зеленський.jpgНа виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.

«Доступна іпотека була серед важливих пунктів моєї передвиборчої програми. Крім того, це черговий крок України в напрямку цивілізованого світу та забезпечення достойного життя наших громадян», – зауважив Володимир Зеленський.

27.01.2021 | Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення, - Прем’єр-міністр …(детальніше)>>>

news-image Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень. «Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Денис Шмигаль. Відповідну постанову Уряд ухвалив із доопрацюванням. Прем’єр-міністр відзначив, що компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення — один із 8 кроків урядової стратегії з подолання тарифної кризи та створення справедливих правил на ринку газу.

27.01.2021 | Державна архівна служба України організовує обговорення питань створення та налагодження належного функціонування архівних підрозділів у територіальних громадах …(детальніше)>>>

news-image Належна організація діяльності новостворених органів місцевого самоврядування значною мірою залежить від їх документаційного забезпечення, а отже, потребує невідкладної організації служб діловодства як структурних підрозділів їх виконавчих органів. Разом із цим, набуває особливої значущості питання забезпечення збереженості документів, утворених у діяльності припинених і новостворених органів місцевого самоврядування, що вимагає заснування архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах новоутворених територіальних громад і їхніх виконавчих органах. Державна архівна служба України розробила методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи ОМС» https://cutt.ly/0j2b3Yb з метою започаткування архівної справи та створення архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах сформованих територіальних громад і їхніх виконавчих органах, налагодження їх взаємодії з архівними відділами райдержадміністрацій (архівними відділами міських рад), державними архівами областей, сприяння проведенню якісної експертизи цінності та забезпеченню збереженості документів Національного архівного фонду, документів з кадрових питань (особового складу) місцевих рад і їхніх виконавчих органів розформованих територіальних громад, підвищення рівня компетентності регіональних архівістів.

27.01.2021 | Світлана Онищук: Найбільш вразливі верстви населення повинні бути під постійною увагою представників соціальної сфери …(детальніше)>>>

news-image На виконання доручення Міністерства соціальної політики України сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук за участю керівників обласних правоохоронних та контролюючих органів провела нараду щодо виявлення і встановлення фактів надавачів соціальних послуг недержавного сектору з проживання та утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств населення. Питання порушено у зв’язку з подією, яка мала місце 21 січня у приватному закладі для громадян похилого віку у місті Харкові, де загуло 16 осіб.  За інформацією департаменту соціальної політики облдержадміністрації в області є 24 установи, які надають вищезазначені послуги. Згідно реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців на Прикарпатті 30 установ та ФОПів надають послуги з догляду із забезпеченням проживання.

27.01.2021 | У випадку необґрунтованого збільшення роздрібних цін на соціально значущі товари, завищення цін на ліки та тарифів на комунальні послуги – звертайтесь до Держпродспоживслужби…(детальніше)>>>

 До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом 2020 року надходили звернення громадян щодо підвищення у період поширення в Україні COVID-19 цін на продукти харчування та товари протиепідемічного призначення (антисептики, дезінфекційні засоби та засоби індивідуального захисту), лікарські засоби, а також щодо зростання тарифів на комунальні послуги. Проте у своїх зверненнях громадяни не в повному обсязі надають інформацію, на підставі якої спеціалісти Головного управління мали б можливість вжити вичерпних заходів із запобігання можливих порушень вимог законодавства у сфері ціноутворення, та за необхідності – провести позапланові перевірки із зазначених питань.

27.01.2021 | Успішна співбесіда - крок до працевлаштування …(детальніше)>>>

 26 січня 2021 року фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для безробітних осіб проведено семінар на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»Захід відбувся за участі головних спеціалістів Галицького бюро правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання Безоплатної вторинної правової допомоги Богдана Лотоцького та Ольги Гелемей. Як показує практика, успіх працевлаштування на 80% залежить від того, наскільки правильно претендент веде переговори з роботодавцем і вміє презентувати себе на співбесіді. Фахівець з профорієнтації Майя Лашків ознайомила учасників з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які варто обговорювати з роботодавцями та основними помилками під час спілкування.

27.01.2021 | За минулу добу на Прикарпатті від COVID-19 одужали майже 200 осіб …(детальніше)>>>

news-image Станом на 27 січня 2021р. в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 167 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  За весь час пандемії в області:  захворіло – 47239 осіб;  одужало – 42412 осіб;  летальних випадків – 916. Зокрема, захворіли – 1583 дитини та – 2161 медичний працівник. Також за минулу добу:  летальних випадків – 6 ; мешканці Галицького (3), Коломийського (2) районів та м.Івано-Франківська (1);  одужало – 196 осіб;  здійснено тестувань за добу методом ПЛР – від 1061 особи, методом ІФА – 183 дослідження. Розподіл позитивних випадків та осіб, які одужали за добу за адміністративними територіями області: ...

27.01.2021 | Основні аспекти нової редакції Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» обговорено під час онлайн-наради з представниками сільськогосподарських кооперативів …(детальніше)>>>

news-image Днями в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася онлайн-нарада з питань внесення кооперативами змін до статутів та їх перереєстрації, відповідно до Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію», який ухвалено Верховною Радою України 21 липня 2020 року. Участь у нараді взяли директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин та спеціалісти департаменту, керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Присутнім роз’яснено нововведення, які новий Закон дозволяє сільгоспкооперативам: за власним бажанням обирати вид діяльності: виробничий, обслуговуючий, переробний чи багатофункціональний; діяти як з метою отримання прибутку, так і зберегти за собою неприбутковий статус; купувати сільськогосподарську продукцію своїх членів за вигідною ціною, яку вони самі ж і встановили (що раніше заборонялось);...

27.01.2021 | Локдаун в державі закінчився. Що надалі заборонено, а що дозволено…(детальніше)>>>

 З 25 січня посилені карантинні обмеження в Україні перестали діяти. Натомість продовжують діяти обмеження, які були визначені для «помаранчевої» зони, і які діяли до цього. Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує: згідно постанови КМУ від 09.12.2020 р. № 1236, карантин продовжено до 28 лютого 2021 року. Тож надаємо детальну інформацію про обмежувальні протиепідемічні вимоги, які діятимуть в державі з 25.01.2021 р. до 28.02.2021 р. ...

27.01.2021 | ЄДИНИЙ РАХУНОК ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ …(детальніше)>>>

 З 1 січня 2021 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків. Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001. Платники, які не подадуть Повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки. Звертаємо увагу, що відмовитися від використання єдиного рахунку можна буде з 1 січня наступного календарного року. Статтею 35 1.6. визначено черговість сплати на єдиний рахунок. Реєстр платежів з єдиного рахунку в розрізі окремого платника податків формується щоденно, крім вихідних, святкових та неробочих днів, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у межах коштів, сплачених на єдиний рахунок таким платником податків, та з урахуванням наявних у такого платника сум помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань відповідно до пункту 35 1.8 цього Кодексу з дотриманням такої черговості сплати: ...


 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області