E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
16 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


Всеукраїнська інформаційна кампанія «Герої наших сердець»


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
14.06.2019 | Розпочалася підготовка до відзначення державних свят …(детальніше)>>>

Програму відзначення в Галичі Дня Конституції України та Дня молоді обговорили на засіданні оргкомітету, яке 14 червня 2019 року провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. Учасники наради висловили свої пропозиції, як провести святкування яскраво та різноманітно. Серед запланованих заходів, які відбудуться у неділю, 30 червня, – тематичні книжкові виставки в бібліотечних закладах району, квест «Я знаю Україну», акція «Обміняй цигарку на цукерку», пінна дискотека, нагородження представників молоді грамотами в різних номінаціях, святковий концерт за участю кращих виконавців району та області. За підсумками засідання заступником голови райдержадміністрації дано членам оргкомітету ряд доручень.

14.06.2019 | Гендерна рівність та домашнє насильство …(детальніше)>>>

Формування особистості, зокрема, чоловічої завжди зазнавало тиску з боку суспільства і культури, що певним чином регламентує життя. Тому дослідження соціокультурних практик чоловіків мають очевидні прикладні результати не лише в контексті просування гендерної рівності, а й для вирішення інших соціальних питань. Кожен сьомий чоловік був свідком фізичного насильства по відношенню до матері з боку батька. Такий досвід має негативний вплив на дитячу психіку та може призводити до сприйняття домашнього насильства як норми у стосунках. Незважаючи на те, що поняття гендерної рівності досить давно увійшло до законодавчого та інституційного середовища України, на побутовому рівні громадяни не завжди обізнані щодо змісту цієї концепції або вірно інтерпретують її значення.

14.06.2019 | Молоді галичани побували у Качанівці …(детальніше)>>>

Спекотне літо - гаряча пора екскурсій, цікавих подорожей, пізнавальних і захоплюючих заходів. Насиченим є у цей період і графік роботи та відпочинку молодіжної громадської організації «Українська молодь – Христові» (УМХ). Тому, дізнавшись про Всеукраїнський відкритий фестиваль патріотичної пісні й поезії «Чернігівська Січ», на який запрошував заповідник «Качанівка», молоді й креативні члени команди з радістю відгукнулися. Адже Качанівка - одне з найкрасивіших та найромантичніших місць України, де надихались й творили Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Марко Вовчок та багато інших відомих митців. Грандіозне, запальне та яскраве свято на території Національного історично-культурного заповідника «Качанівка» об'єднало юних патріотів з усієї України. Понад 150 учасників продемонстрували свої таланти, виконавши пісню чи вірша на патріотичну тематику.

14.06.2019 | Легальна зайнятість – запорука гідного життя …(детальніше)>>>

 13 червня 2019 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему «Легальна зайнятість» з безробітним населенням, яке перебуває на обліку в філії. Мета даного заходу полягала в інформуванні безробітних про легальну трудову діяльність. На семінар був запрошений головний державний інспектор управління Держпраці в Івано-Франківській області Володимир Чуйко. Фахівець з профорієнтації районної філії наголосила на тому, що легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. Тільки офіційна робота є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу. Повідомила про те , які існують види шахрайства при працевлаштуванні в Україні та за кордоном, та розповіла як не стати об’єктом шахраїв при пошуку роботи .

14.06.2019 | ЗНО-2019: визначено порогові бали «склав/не склав» з математики, фізики, української мови та літератури …(детальніше)>>>

news-imageЕкспертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали «склав/не склав» для трьох тестів ЗНО - з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті 13 червня 2019 року під час засідання в МОН. За результатами обговорень комісія визначила такі порогові бали:  математика - 11;  українська мова та література - 23;  фізика - 13. Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з цих предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з української мови і літератури - 84% вступників, з математики - 81,83%, з фізики - 85%. 14 червня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати тестування із зазначених предметів. Цього ж дня у розділі «Керівникам навчальних закладів» розмістять відомості про результати ДПА у формі ЗНО. Як і торік, учасники тестування зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Вони будуть розміщені на інформаційних сторінках 17 червня.

13.06.2019 | З 1 вересня студенти вишів уперше отримають стипендії імені Героїв Небесної Сотні – обрано 40 стипендіатів …(детальніше)>>>

news-imageЦього року 40 кращих студентів вишів вперше отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні – їхні кандидатури відібрала Конкурсна комісія, куди, зокрема, увійшли представники родин Героїв. Відповідний протокол та список переможців були опубліковані 12 червня на сайті МОН. Найближчим часом це рішення має бути затверджене наказом МОН, а виплата стипендій почнеться з 1 вересня. Щомісяця протягом одного навчального року стипендіати отримуватимуть 2480 грн (для ЗВО ІІІ-ІV р.а.) або 1900 грн (для ЗВО І-ІІ р.а.). «Цими стипендіями ми хочемо підтримати активну й цілеспрямовану молодь, яка не стоїть осторонь важливих суспільних процесів, а навпаки – докладає всіх зусиль, щоб їх основою були ті цінності, за які боролися Герої Небесної Сотні. І в той же час це – наша шана Героям, які загинули за вільне майбутнє України. Усі номінації названі на честь наймолодших Героїв Небесної Сотні», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

13.06.2019 | Народний депутат Михайло Довбенко ознайомився з реформуванням в районі первинної медичної ланки …(детальніше)>>>

З ухваленням медичної реформи стан сільської медицини в Галицькому районі змінюється на краще. За сприяння районної, обласної влади, народних депутатів ремонтуються діючі медичні заклади, будуються нові амбулаторії, які оснащуються сучасним обладнанням, закуповуються спеціалізовані автомобілі. Первинна допомога поступово стає якіснішою та доступнішою. Зокрема, лише за останні роки в районі введено в експлуатацію Галицьку центральну районну лікарню-довгобуд, капітально відремонтовано сільські амбулаторії в селах Блюдники та Маріямпіль, завершується будівництво амбулаторії в с.Дорогів, розпочинається зведення аналогічного закладу в с.Старий Мартинів, триває робота з підготовки документів для погодження в Мінрегіоні щодо спорудження АЗПСМ в селах Залуква та Дубівці. 13 червня 2019 року Галицький район відвідав народний депутат України Михайло Довбенко, за сприяння якого проводяться будівельно-ремонтні роботи на вищезгаданих об’єктах. Разом з керівниками району, місцевої влади та закладу він ознайомився зі станом виконання капітального ремонту амбулаторії в с.Блюдники. Під час обговорення порушено питання матеріально-технічного забезпечення медичної установи, проведення благоустрою території, перспективи використання старого приміщення.

13.06.2019 | Держприкордонслужба: Якщо у вас виникли труднощі на кордоні – довірте їх службі «Довіра» …(детальніше)>>>

news-imageНерідко під час планування подорожей і навіть під час самих подорожей виникають деякі труднощі перетину кордону. Державна прикордонна служба прийде вам на допомогу. Для цього у прикордонному відомстві працює служба «Довіра». Віднедавна, окрім вже відомих номерів телефонів – 0 800 218 808 (багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України) та +38 (044) 527-63-63 (міський номер для дзвінків із України та з-за кордону, згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку), подорожуючі можуть звернутися з питань перетину державного кордону та отримати консультацію в межах компетенції Держприкордонслужби і за номером 15-98. Це багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку тільки на території України.

13.06.2019 | Індекс споживчих цін у травні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у травні 2019р. порівняно із квітнем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,7%, з початку року – 4,2%, в області – 1,1% та 4,9% відповідно. Приріст споживчих цін у травні п.р. зафіксовано майже в усіх регіонах країни: від 0,3–0,6% у Закарпатській, Тернопільській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській, Житомирській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Харківській областях до 0,7–1,1% у Полтавській, Рівненській, Львівській, Сумській, Донецькій, Миколаївській, м.Києві, Луганській, Одеській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Київській та Кіровоградській областях. На Хмельниччині індекс споживчих цін становив 100,0%.

13.06.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчі три години із збереженням до кінця дня 13 червня по області та місту Івано-Франківську очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. У другiй половинi доби 13 та протягом 14 червня на рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується формування локальних дощових паводкiв з пiдвищенням рiвнiв води на 0,2 – 1,0 м. (над рiвнями на 08.00 13 червня), без негативних наслідків. При сильних зливах можливе формування значного схилового та місцевого стоку, на малих водотоках можливе рiзке швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води. 14-16 червня на території області та міста очікується висока 4-го класу, місцями надзвичайно висока 5-го класу пожежна небезпека.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Про направлення поштової кореспонденції

Галицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області, повідомляє про те, що з 01.06.2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №628 Галицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області реорганізовується шляхом приєднання до головного управління Пенсійною фонду України в Івано-Франківській області. Відповідно до викладеного просимо всю кореспонденцію з 01.06.2019 року направляти головному управлінню Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на адресу: вул.Січових Стрільців, 15, м.Івано-Франківськ, 76018.

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів  м. Київ,  14 червня 2019р. …(детальніше)>>>

.

2-4 липня 2019 року в Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Контактна особа: Стефанків Юлія, тел.: +380957219172, e-mail: yuliastefankiv@ gmail.com

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 10 по 18 серпня 2019 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров`я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії;

- 15-19 вересня 2019р. відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії;

- з 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану;

.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки


Стартує IV Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019"


Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року  …(детальніше)>>>Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області