E-mail:  00731407@mail.gov.ua
17 лютий 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
15.02.2019 | У Галичі вшанували воїнів-афганців …(детальніше)>>>

15 лютого 2019 року галичани вшановували учасників бойових дій на території інших держав. Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятного знаку полеглим воїнам-афганцям у м.Галичі. Священики різних конфесій відслужили панахиду за українськими хлопцями, які загинули на далекій і чужій землі. Керівники районної та міської влади спільно з представниками районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника. Пізніше у районному Народному домі відбувся вечір пам’яті «Афганістан – мого серця біль». Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять відважних воїнів-галичан, які не повернулися живими до рідного дому. Усім, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан, подякував за проявлені мужність і самовідданість народний депутат України Михайло Довбенко. Він наголосив на особливій ролі колишніх воїнів у суспільно-політичному житті країни, їх участі у Революції гідності, бойових діях на Сході України та активній волонтерській діяльності. З нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану ветеранам вручили пам’ятні відзнаки.

15.02.2019 | Знову запрацювала єдина в області лабораторія експертизи умов праці …(детальніше)>>>

news-imageІ, як повідомила її завідувач Алла Колодій, з часу внесення лабораторії до реєстру Держпраці України, як такої, що має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, вже укладено 39 угод на проведення робіт та проатестовано 84 робочих місця на восьми підприємствах області. Як результат проведеної роботи – 68-и працівникам цих підприємств відновлено право на доплату до тарифної ставки, 48-и працівникам – на додаткову відпустку, трьом працівникам на безкоштовне отримання молока. Нагадаємо, що єдина в області санітарна лабораторія експертизи умов праці управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації кілька місяців (з 23 квітня до 29 грудня 2018 року) не виконувала роботи з проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, які необхідні для атестації робочих місць. Причиною зупинки такої діяльності було закінчення терміну дозвільних документів, а саме – свідоцтва на право проведення робіт і відсутністю законодавчо врегульованого Порядку атестації лабораторій.

14.02.2019 | Обговорено ситуацію зі зберіганням золових матеріалів на Бурштинській ТЕС …(детальніше)>>>

У зв’язку з намірами ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочати роботи з нарощування золовідвалів №1 та №2 керівництво райдержадміністрації ініціювало проведення робочої наради, на якій основну увагу приділили питанню реконструкції золовідвалів. У засіданні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича взяли участь представники управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Бурштинської ТЕС, Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», а також голови Галицької районної та Бовшівської сільської рад. Петро Савка, начальник екологічного відділу ДТЕК БуТЕС, проінформував присутніх про складну ситуацію, яка склалася на підприємстві зі складуванням золошлакових відходів. За словами Петра Савки, питання подальшого складування золових матеріалів і будівництво нового золовідвалу за останні роки багаторазово та гостро обговорювалося на всіх рівнях, але так і залишилося невирішеним. Саме відсутність вільних ємкостей для складування золових матеріалів стало основним фактором щодо прийняття рішення про нарощування дамб діючого золовідвалу, з метою недопущення зупинки ТЕС, скорочення робочих місць та зниження рівня сплати податків.

14.02.2019 | Відбулася прес-конференція директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка …(детальніше)>>>

14 лютого 2019 року відбулася прес-конференція директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка. Тема прес-конференції - підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості. «Ми працюємо над тим, щоб державна служба зайнятості має стати сучасною сервісною установою з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості. У 2018 році в службі зайнятості області впроваджено профілювання безробітних та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту, елементи дистанційного та дуального навчання безробітних, інтернет-ресурси з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи, електронну чергу», - зауважив В.Цимбалюк. Також він повідомив, що в 2018 році кількість роботодавців, які співпрацювали з службою зайнятості області, становила 9,0 тис. Кількість зареєстрованих вакансій збільшилась і становила 46,5 тис. одиниць. За сприяння служби зайнятості у звітному періоді було укомплектовано 42,8 тис. вакансій.

14.02.2019 | У с.Дитятин відкрили пам’ятний знак зниклому безвісти воїну-афганцю Ярославу Клюбі …(детальніше)>>>

Днями виповнюється 30 років з дня виведення військ з Республіки Афганістан. З Галицького району через горнило афганської війни пройшли 75 чоловік. 8 галичан загинуло, а один - пропав безвісти. Це – уродженець с.Дитятин Клюба Ярослав Родіонович. З ініціативи районної організації УСВА на фасаді школи у рідному селі воїна-афганця встановили пам’ятний знак. На урочисте відкриття меморіальної дошки, яке відбулося 13 лютого 2019 року, до Дитятина завітали ветерани афганської війни, представники районної та місцевої влади, учнівська молодь, родичі та односельці воїна. Почесне право зняти полотнище було надано брату Ярослава Павлу Клюбі та бойовому побратиму Василю Грудзевичу. Після освячення пам’ятної дошки до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Попович. Він відзначив патріотизм воїнів-афганців, які міцною бронею стоять на захисті рідної України та реальними справами сприяють подальшому розвитку нашої держави. Запрошені до слова керівники обласної та районної організацій Української Спілки ветеранів Афганістану Юрій Купчій та Михайло Вітовський наголошували на тому, що дуже важливо зберегти пам'ять про тих, хто з честю виконав свій військовий та громадський обов’язок, і цим послідовно займається УСВА.

14.02.2019 | Розпочався онлайн-курс із заповнення декларацій – «Декларуй доброчесно!» …(детальніше)>>>

news-image12 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». Якщо ви суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації або ви заповнюєте декларацію вперше, долучайтеся до онлайн-курсу. Зареєстровані слухачі отримають покрокову інструкцію із заповнення декларації та практичні поради, які зроблять процес декларування простішим, а також зможуть задати запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу. Учасники отримають практичні навички для відображення об'єктів декларування у декларації. Слухачі, які повністю пройдуть курс, отримають сертифікат.

14.02.2019 | Глава держави долучився до ініціативи та записав рядки у рукописну Біблію, до створення якої вже приєдналися тисячі українців…(детальніше)>>>

Президент Петро Порошенко зустрівся з главами та представниками церков-учасниць Українського біблійного товариства з нагоди проведення Року Божого Слова в Україні, який відзначався в 2018 році. Глава держави записав рядки у рукописну Біблію, до створення якої вже долучилися тисячі громадян з усієї України. Рукописна Біблія була внесена в Національний реєстр рекордів України і номінована на світовий рекорд – планується, що загалом у переписуванні візьмуть участь близько 30 тис. християн з усієї країни. «Вітаю і дякую ініціативі, до якої я сьогодні маю велику честь долучитися. Бо це також приверне увагу і можливо хтось, побачивши сьогоднішню подію, знайде свою дорогу до Бога, хтось перед тим, як лягати спати, відкриє Біблію», - сказав Петро Порошенко. Глава держави зазначив: «Рік слова Божого ніколи не закінчується. Він може розпочатися, але дуже важливо, щоб кожен українець, а Україна – це велика християнська нація, обов'язково прочитав Біблію. Зусилля біблійного товариства на це і спрямовані. Дуже важливо, щоб кожен український політик обов'язково прочитав Біблію і не один раз, бо в Біблії точно знайдеш відповіді на багато питань».

13.02.2019 | Відбулося засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог …(детальніше)>>>

12 лютого 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сімям району, надання пільг. Розглянуто - 120 заяв, в т.ч.: 100 - субсидії на оплату житлово-комунальних послуг; 8 - державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям;  2- пільги по фактичному місцю проживання; 2 - допомога тимчасово переміщеним;  8 - субсидії на прибдання твердого палива. З них: 115 заяв задоволено, 5 - відмовлено.

13.02.2019 | Надходження продукції тваринництва на переробні підприємства області у 2018 році …(детальніше)>>>

У 2018р. на переробні підприємства області надійшло 27,8 тис.т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що на 30,8% більше, ніж у 2017р., та 33,4 тис.т молока сирого всіх видів (на 5,8% менше). У загальній масі надходження сільськогосподарських тварин на переробку на птицю припадає 43,7%, свині – 36,3%, велику рогату худобу – 19,9%, інші види тварин – 0,1%. Обсяги закупівлі сільськогосподарських тварин (у живій масі) переробними підприємствами порівняно з 2017р. збільшились у 1,6 раза і склали 25 тис.т (90% загального надходження); молока – зменшились на 3,9% (32,6 тис.т та 97,5% відповідно). Від підприємств у 2018р. закуплено 97,6% загального обсягу куплених сільськогосподарських тварин та 29,3% молока, від населення – відповідно 2,4% та 70,7%. Середні ціни, за якими переробні підприємства закуповували сільськогосподарських тварин, у 2018р. становили 32 тис.грн за т, молоко – 5,4 тис.грн за т проти 30,5 тис.грн та 5,3 тис.грн за т відповідно у 2017р.

13.02.2019 | Індекс споживчих цін у січні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у січні 2019р. порівняно з груднем 2018р. в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,0%, в області – 1,1%. Приріст споживчих цін у січні п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,4–0,9% у Закарпатській, Вінницькій, Черкаській, Волинській, Львівській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях до 1,0–1,4% у Житомирській, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Івано-Франківській, Тернопільській, Херсонській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, м.Києві, Донецькій та Запорізькій областях.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує:

- з 25 березня по 01 квітня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку  “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії;

- з 04 по 12 травня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

з 3 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговіни, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

.

Про прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України…(детальніше)>>>

.

Відзнака імені Сергія Кемського

.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки  за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області, з метою надання в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій обслуговування сонячної електростанції

Конкурси, фестивалі

Всеукраїнський конкурс фотографії та поезії"Дністер – ріка життя і краси"


Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області