E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
20 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
17.01.2020 | Кабінет міністрів затвердив перелік опорних лікарень у всіх регіонах країни…(детальніше)

    15 січня Кабінет міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні. Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.

17.01.2020 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини…(детальніше)>>>

   17 січня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної  адміністрації, на  розгляд якого було  винесено 6 питань. Також затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

17.01.2020 | Резюме - один з найефективніших інструментів пошуку роботи…(детальніше)>>>

    З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи 16 січня 2020 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» для безробітних, які потребують допомоги у працевлаштуванні. Фахівець з профорієнтації районної філії Світлана Межеріцька ознайомила учасників семінару з видами, структурою та основними вимогами щодо написання резюме, переглянули зразки і приклади написання. Безробітні вчились аналізувати типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме або записати відеорезюме, що дасть змогу краще прорекламувати себе роботодавцю.

16.01.2020 | Вихованці центру «Довір’я» здійснили мандрівку у зимову казку…(детальніше)>>>

    Багатим на позитивні враження та гарні емоції стало 15 січня 2020 року для вихованців центру «Довіря». Адже саме цього дня діти та батьки Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями здійснили ряд цікавих подорожей по нашому краю. Вони відвідали в Івано-Франківську в «Дино-парк», оглянули перевернутий будинок у с.Поляниця та побували на ялиночці у м.Яремче.       Всі учасники  мандрівки у зимову казку щиро вдячні  за організацію заходу керівництву Галицької райдержадміністрації  та районної ради, відділу освіти РДА та керівництву "Дино парку", особливо п.В.Немішу. 

16.01.2020 | До уваги суб’єктів декларування!…(детальніше)>>>

   Із 1 січня 2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму веб-сайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

16.01.2020 | В ОДА проаналізували доходи і видатки окремих районів, міст та ОТГ на 2020 рік…(детальніше)>>>

   15 січня 2020 року в обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, на яких проаналізували районні бюджети Коломийського та Галицького районів, місцеві бюджети Коломийської об’єднаної територіальної громади та Бурштинської міської ради.На нараді обговорювали питання залучення додаткових джерел фінансування, використання коштів державної субвенції, забезпечення ефективної роботи закладів охорони здоров’я, освіти, закупівлю медичних препаратів, оптимізацію галузевих видатків та інші.

16.01.2020 | Сформовано новий склад громадської ради при Галицькій райдержадміністрації…(детальніше) >>>

    15 січня 2020 року в райдержадміністрації відбулися установчі збори, на яких було обрано новий склад громадської ради при Галицькій райдержадміністрації на 2020-2022 роки. У засіданні  взяли участь ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради та уповноважені представники інститутів громадянського суспільства.  За результатами голосування до складу громадської ради обрано 17 представників інститутів громадянського суспільства.

15.01.2020 | Епідситуація з грипу та ГРВІ за 2-й тиждень в Україні, Івано-Франківській області та в Галицькому районі…(детальніше)>>>

    За даними ДУ «Центр громадського здоровя МОЗ України» в  Україні з 31 вересня 2019 року до 5 січня 2020 року перехворіло 5,5 % населення країни;  госпіталізовано 57 462 особи, із них 79,6 % –діти віком до 17 років; зареєстровано 138 випадків пацієнтів із ГПЗ, серед них методом полімеразної ланцюгової реакції (далі –ПЛР) обстежено 92 особи, отримано 5 позитивних результатів на грип (визначено віруси грипу типів А(Н1)pdm09 –3 та В –2), та 344 випадки серед пацієнтів із ТГРІ, із них методом ПЛР обстежено 200 осіб, отримано 28 позитивних результатів на грип (визначено віруси грипу типів А(Н1)pdm09 –16, А(Н3) 8, A не субтиповані2 та В 2).

15.01.2020 | Із 16 січня вся реклама в Україні має бути виконана державною мовою...(детальніше0>>>

   16 січня 2020 року набувають чинності норми статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який був ухвалений Верховною Радою України 25 квітня минулого року. Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами. Із зазначеної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою.Водночас телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Європейського Союзу, поряд із державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу.

15.01.2020 | Олексій Гончарук: В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу...(детальніше)>>>

    В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, на яку передбачено 2 млрд грн. Така можливість відкрита сьогодні – Парламент підтримав у цілому 261 голосом урядовий законопроект №2589 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

«Державна програма дозволить надати доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми. Але головне – програма дозволить українцям втілити свою бізнес-мрію тут, в Україні, і не шукати кращої долі за кордоном», - прокоментував ухвалений законопроект Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

До уваги представників інститутів громадянського суспільства

.

Щодо проведення аукціону

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області