E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
9.07.2020 | На сьогодні в лікарнях області перебувають 337 пацієнти із COVID-19 …(детальніше)>>>

news-image Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою спричиненою коронавірусом розгорнуто 1326 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 9 липня зайняті 337, що становить 25,4%. А саме: КНП «Центральна міська клінічна лікарня»: розгорнуто 250, зайнято 67; КНП «Надвірнянська ЦРЛ»: розгорнуто 136, зайнято 18; Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня: розгорнуто 100, зайнято 87; КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр: розгорнуто 90, зайнято 19; КНП «Міська клінічна лікарня №1»: розгорнуто 120, зайнято 32; КНП «Галицька лікарня» ГРР: розгорнуто 75, зайнято 10; КНП «Косівська ЦРЛ»: розгорнуто 92, зайнято 55; КНП «Долинська ЦРЛ»: розгорнуто 80, зайнято 9; КНП «Калуська ЦРЛ»: розгорнуто 55, зайнято 6; КНП «Городенківська ЦРЛ»: розгорнуто 80, зайнято 10; КНП «Рожнятівська ЦРЛ»: розгорнуто 52, зайнято 7; КНП «Коломийська ЦРЛ»: розгорнуто 120, зайнято 15; Івано-Франківський обласний перинатальний центр: розгорнуто 76, зайнято 2.

9.07.2020 | Відбулося засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій та соціальних допомог …(детальніше)>>>

 9 липня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, надання пільг. Розглянуто 40 заяв, в т.ч.:  4 - субсидії на оплату житлово-комунальних послуг; 5 - субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; 24 - державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям; 1 - пільги по фактичному місцю проживання; 6 - щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

9.07.2020 | Вступники 2020 року можуть отримати відстрочку від призову – спільне рішення офісу президента, МОН та Генерального штабу …(детальніше)>>>

news-image У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020р. (зі змінами від 15.04.2020р.). Важливо, що пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою. Щодо випускників коледжів та університетів, то Міністерством освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом напрацьовані рішення, що дозволять їм, у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.

9.07.2020 | Район відвідали представники міжнародних організацій …(детальніше)>>>

 Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Канюка провів зустріч з представниками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та управління ООН із координації гуманітарних справ (УКГС ООН) в Україні, які приїхали до району, щоб на місці оцінити поточну ситуацію, з якою стикаються люди у населених пунктах, які постраждали від стихії та визначити їхні пріоритетні потреби. Місія проводиться спільно із Товариством Червоного Хреста України, «Карітас Україна» та іншими ключовими партнерами. Керівник району проінформував про заходи, які проводяться в районі для ліквідації наслідків руйнівного паводку та допомогу, яка надається постраждалим жителям населених пунктів. Також гостей цікавила ситуація з захворюваністю на коронавірус в районі. У ході робочої поїздки представники міжнародних організацій побували в закладах бюджетної сфери та відвідали села, потерпілі від повені.

9.07.2020 | Питання протидії нелегальному обігу пального перебуває на постійному контролі органів влади…(детальніше)>>>

news-image Президент України Володимир Зеленський поставив завдання посилити роботу із протидії незаконному обігу пального.  На цьому сьогодні на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним наголосила перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.  На засіданні йшлося про координацію й активізацію роботи правоохоронних органів та інших державних структур із контролюючими функціями щодо виявлення та притягнення до відповідальності власників нелегальних АЗС. Начальник головного управління ДПС в області Ірина Столярик розповіла про ситуацію з мінімізації цього явища на Прикарпатті. За її словами, Івано-Франківщина одна з областей, яка подолала цей негатив.

9.07.2020 | Як достроково припинити самоізоляцію? …(детальніше)>>>

 Самоізоляція потрібна тим, хто перебував за кордоном у країні "червоної зони", на тимчасово окупованих територіях або контактував з хворими на Covid-19 в Україні. Достроково припинити самоізоляцію можна після отримання негативного результату ПЛР-дослідження, - повідомляють у Міністерстві та Комітеті цифрової трансформації України. Лабораторія, яка проводила тестування, має внести результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Важливо, що дані передають тількі ті лабораторії, які є у переліку. Після чого внесені дані автоматично синхронізуються із мобільним застосунком «Дій вдома»: кнопка «Вийти» в застосунку стане активною.

9.07.2020 | До Всесвітнього дня народонаселення…(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На початок 2020 року чисельність наявного населення в області становила 1368,1тис. осіб, з них у міських поселеннях – 606,8 тис., у сільській місцевості – 761,3 тис. За чисельністю наявного населення область посідає 12 місце серед регіонів України. Упродовж 2019 року чисельність населення зменшилась на 5,2 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях – на 0,2 тис., у сільській місцевості – на 5 тис. осіб. Зменшення чисельності населення зафіксовано в усіх містах обласного значення та районах, крім Івано-Франківської міської ради. Загалом за останні п’ять років чисельність населення Івано-Франківщини зменшилась на 14,2 тис. осіб, в основному, за рахунок природного скорочення, рівень якого у 2019 році склав 4 особи на 1000 наявного населення проти 1,5 особи у 2015 році (в цілому по Україні – 6,6 осіб та 4,2 особи відповідно).

9.07.2020 | Відбулося чергове засідання робочої групи по підготовці Стратегії розвитку Галича …(детальніше)>>>

 Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи по підготовці Стратегії розвитку Галича, у якому взяв участь перший заступник голови РДА Олександр Візінський. Учасники заходу на чолі з експерткою консалтингового центру «Перспектива М» Марією Артиш проаналізували що зміниться в місті, якщо дана Стратегія буде втілена в життя. Звучали думки, що Галич стане більш цікавим для туристів, почне активно розвиватися інфраструктура міста, збільшиться кількість робочих місць та надходжень до бюджету, будуть залучені додаткові інвестиції, з’явиться більше можливостей для міста щодо участі в грантових проектах, словом, Галич отримає нове дихання для повноцінного розвитку.

9.07.2020 | Віталій Федорів: Відсьогодні територіальні органи соціального захисту розпочинають нараховувати матеріальну допомогу постраждалому від повені населенню …(детальніше)>>>

news-image Про це сьогодні під час засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник області зазначив, що 6 липня видано розпорядження обласної державної адміністрації, яким визначено розпорядників та одержувачів коштів резервного фонду Державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року. «Минулого тижня область отримала із Державного бюджету 480 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричинених природною стихією, - повідомив Віталій Федорів. – Наразі визначено розпорядників та одержувачів фінансового ресурсу, розпочато роботу щодо виплати матеріальної допомоги постраждалому населенню. Наголошу, що надання людям такої допомоги є пріоритетом у роботі влади».

9.07.2020 | Шахрайські дії під час карантину …(детальніше)>>>

 Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти. Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію. Зміст таких повідомлень може дещо різнитися, проте їхня мета однакова – отримання персональних відомостей про громадян та їхні платіжні картки. Люди надають інформацію, але отримують не 1000 гривень допомоги, а нуль на своєму рахунку. Шахраї підчищають до копійки рахунки довірливих українців і зникають.


 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області