Городенківська районна державна адміністрація
12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ОПИТУВАННЯ

ОПИТУВАННЯ

Корисні посилання


Новини
 На головну
26 листопад 2007 | 23 листопада 2007 року з робочою поїздкою на Городенківщині побував голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук

23 листопада 2007 року з робочою поїздкою на Городенківщині побував голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук.  Розпочав знайомство з районом відвідинами Незвиської ЗОШ І-ІІІ ст., де зустрівся з учнівським та педагогічним колективом, цікавився їхніми проблемами. Після цього, голова ОДА відвідав с. Тишківці, зустрівся з мешканцями соціальної лікарні, цікавився умовами їх проживання та побутом.

         В м. Городенка Палійчук М. В. разом з головою РДА Ємчуком В. Д. завітав до будинку Кисилиці І.Я., в сім’ї якого народилася трійня. Керівник області пообіцяв посприяти в поліпшенні житлових умов.

         В зразковій ковальській майстерні приватного підприємця переможця багатьох міжнародних конкурсів Новосельського Б. Ф., птахофабриці «Авангард» відбулася зустріч з трудовими колективами, ознайомлення з умовами роботи, виробничими показниками та планами на майбутнє.

         В селі Виноград голова ОДА урочисто запалив «голубий вогник» та зустрівся з жителями та активом територіальної громади.

        В ході відвідин Сороківської, Острівецької, Вікнянської сільських рад керівник області вивчав інфраструктуру населених пунктів, цікавився об’єктами незавершеного будівництва (спортзал в с. Сороки, клуб в с. Вікно), станом доріг, тощо.


Архів новин

"Ми звинувачуємо"

Голодомор 1932-33рр.

ПОГОДА

Городенка
      
Погода
   

      

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області