Городенківська районна державна адміністрація
12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ОПИТУВАННЯ

ОПИТУВАННЯ

Корисні посилання


Новини
 На головну
13 Серпень 2008 | Підсумки тижня 01-07 серпня 2008 року

За період з 1 по 7 серпня 2008 року з  районного бюджету одноразові грошові допомоги призначено 9 чол. на суму 2950 грн. для покращення матеріальних умов та лікування, в тому числі малозабезпеченим. Заваді П.Б. (с. Чернелиця),  Триф’янчину М.М. (с. Чортовець) с. Тишківці, по 500 грн. Територіальним центром соціального обслуговування забезпечено 6 чоловік потерпілих від повені гуманітарним одягом.
       За кошти державного бюджету соціальні допомоги протягом тижня не виплачувались.
Заступники голови райдержадміністрації проводили подвірні обходи дворів в населених пунктах, що були підтоплені внаслідок повені з метою визначення конкретних обсягів необхідної допомоги для кожної сім’ї. 
      Складалися акти обстеження та дефектні акти на основі яких розроблялися кошториси
     До робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха на території району було залучено з районного центру зайнятості населення до громадських робіт з очищення та благоустрою замуленої території в селі Незвисько 30 чоловік, в с. Раковець – 14, Хмелева – 2. Працівниками районної СЕС  проведено  хлорування громадських та індивідуальних криниць. Проводились бактеріологічні дослідження води із 10 індивідуальних криниць в с. Городниця, Епідеміологічний стан на території району задовільний. Підтоплених чи затоплених кладовищ, скотомогильників, сміттєзвалища не було.
     До робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха на території району було залучено 12 одиниць техніки та 18 робітників від філії «Городенківський райавтодор», 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу РВ ГУМНС  в області,


Архів новин

"Ми звинувачуємо"

Голодомор 1932-33рр.

ПОГОДА

Городенка
      
Погода
   

      

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області