26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Історична довідка управління Пенсійного фонду України в м. Коломиї та Коломийському районі
 На головну / Територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади / Управління пенсійного фонду в м.Коломия та Коломийському районі

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 803 на базі управління Пенсійного фонду України в м. Коломия та управління Пенсійного фонду України в Коломийському районі 02 листопада 2011 року утворено шляхом  їх  реорганізації  (злиття)  управління  Пенсійного  фонду  України  в м. Коломиї та Коломийському районі.

Управління Пенсійного фонду України в місті Коломиї та Коломийському районі забезпечує збір та акумуляцію єдиного внеску на загальнобов'язкове державне пенсійне страхування, призначених для пенсійного забезпечення і виплату допомог, забезпечує фінансування витрат на виплату пенсій, а також інших витрат, фінансування яких відповідно до чинного законодавства покладено на Пенсійний фонд, контролює цільове використання коштів.

 

Реалізацію конституційних прав громадян на пенсійне забезпечення, додержання чинного законодавства та правильного його застосування, забезпечення організаційної роботи, пов’язаної призначенням, перерахунком   пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,  захист інтересів Пенсійного фонду забезпечують  27 спеціалістів, під керівництвом заступника начальника управління Чередарчук Галини Василівни та Мацишин Оксани Василівни – начальника відділу з призначення пенсій. Спеціалісти відділу займаються призначенням нових та перерахунком раніше призначених пенсій, перевірками достовірності видачі довідок для призначення пенсій. Головною задачею кожного спеціаліста є чуйне обслуговування пенсіонерів міста та району.

 

Відділ з виплати пенсій працює під керівництвом начальник відділу Старик Ірини Романівни. 17 спеціалістів цього відділу займаються виплатою та контролем за виплатою пенсій, додержанням чинного законодавства та правильного його застосування, забезпеченням організаційної роботи, пов’язаної із виплатою пенсій.

 

Забезпечує роботу по обліку надходження платежів від платників  внесків на  загальнообов’язкове    державне соціальне страхування та інших платежів до бюджету  Пенсійного фонду, сум штрафних санкцій та пені, що застосовуються до  підприємства, установ та організацій відповідно до чинного законодавства – начальник відділу  обліку надходження платежів – Данігевич Надія Василівна, під керівництвом якої працюють 10 спеціалістів.

Працівники відділу визначають та аналізують причини виникнення боргу, джерела погашення, стягнення його в бюджет ПФУ, узагальнюють та аналізують звіти платників єдиного внеску, статистичні та інформаційні матеріали.

Організацію контрольно-перевірочної роботи щодо своєчасного і в повному обсязі перерахування платниками страхових внесків та інших платежів до бюджету Пенсійного фонду України та забезпечення застосування  вимог чинного законодавства України з даного питання забезпечує відділ по контрольно – перевірочній роботі за нарахуванням та сплатою платежів управління в кількості  5 працівників, який очолює КонстантіновОлександр Вікторович.

 

Робота відділу персоніфікованого обліку, інформаційних  систем та мереж полягає в збиранні, обробленні, систематизації та зберігання  відомостей про заробіток фізичних осіб. Після введення нового закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" для розрахунків трудових пенсій використовуватися відомості з електронної персональної облікової картки кожної застрахованої особи. На сьогодні цю ділянку роботи успішно виконує відділ у складі  9 спеціалістів під  керівництвом  ЯворськоїОлександри Петрівни.

 

Перспективним і поточним плануванням доходів та видатків бюджету управління,  кошторису видатків на утримання його апарату, фінансуванням виплати пенсій і допомог, здійснення контролю за цільовим і економним використанням коштів Пенсійного фонду на виплату пенсій і допомог та на утримання апарату, дотриманням порядку фінансових розрахунків, правил проведення інвентаризації матеріальних цінностей забезпечую - начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів – головний  бухгалтер управління – Ришко Олеся Миколаївна разом з 4 спеціалістами відділу.

 

Організацію правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання, запобігання невиконанню та усунення порушень вимог актів законодавства, нормативних та розпорядчих документів Пенсійного фонду  структурними підрозділами управління, їх керівниками та працівниками у процесі виконання покладених на них завдань реалізацію державної правової політики в сфері пенсійного забезпечення, захисті законних інтересів управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів, що стосуються інтересів управління забезпечує юридичний відділ управління в кількості 4 спеціалістів під керівництвом Юркевича Юрія Дмитровича.

 

З листопада 2011 року створено відділ кадрового забезпечення, роботи із зверненнями громадян та інформаційно – роз’яснювальної роботи, який  очолює Андрейчук Марія Василівна. Під її керівництвом працюють два спеціалісти. Робота з кадрами проводиться з метою комплексного вирішення питань комплектування управління висококваліфікованими кадрами, спроможними забезпечити радикальні суспільно-економічні перетворення і розбудову незалежної держави. Відділ забезпечує ведення встановленої звітно-облікової документації, підготовка статистичної звітності з кадрових питань, аналіз якісного складу державних службовців,  забезпечує  реєстрацію письмових звернень громадян  згідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади.

 

З листопада 2011 року створено загальний відділ, який у складі 3 працівників, під керівництвом П’ятничук Тетяни Михайлівни, відповідає за ведення загального діловодства в управлінні  відповідно до Інструкції з діловодства та чинних правил, проводить реєстрацію всіх документів, що надійшли в управління, їх попередній розгляд, підготовка для розгляду керівництва управління, здійснює відповідні відмітки в електронному журналі вхідної кореспонденції щодо резолюції керівника та доведення даних документів до виконавців.

 

Організовує та керує діяльністю управління Пенсійного фонду України в м. Коломиї та Коломийському районі, відповідає за виконання покладених на управління завдань і функцій з реалізації державної правової політики у сфері пенсійного забезпечення, вдосконалення  пенсійного законодавства, організацію правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання, запобігання  та усунення порушень вимог актів законодавства, нормативних та розпорядчих документів  Пенсійного фонду структурними підрозділами управління, їх керівниками та працівниками у процесі виконання покладених на них завдань з листопада 2011 року  здійснює – начальник управління Григорчук Галина Петрівна.

Під її керівництвом всі 93 працівники управління здійснюють виконання своїх посадових обов’язків по дотриманню Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,  Закону України  Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інше.

          В управлінні 85 спеціалістів мають повну вищу освіту, що на сьогодні складає 91,4%.  Високий показник за профільною освітою (економічна, юридична), який становить 93,5%. 4 працівники здобули другу вищу освіту за спеціальністю «державна служба».

За період діяльності Фонду працівники нагороджені такими високими відзнаками та грамотами: 2 працівники нагороджені Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, 1 працівник отримав подяку Прем’єр міністра України, 2 працівники - Почесну відзнаку Пенсійного фонду України, Почесну Грамоту Пенсійного фонду України -5 працівників.Дивіться також

Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області