9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


«Міська бібліотека №3 для дорослих»
 На головну / Структурні підрозділи міської ради / Відділ культури / Установи відділу

 

Міська бібліотека №3 організована у серпні 1955 року на сьогоднішній вулиці Карпатській. Так як виникла необхідність створення бібліотеки у мікрорайоні вулиць Міцкевича, Січинського, Винниченка, Старицького, то у 1966 році бібліотека перебралася на вулицю Міцкевича, де і зараз знаходиться. Приміщення пристосоване.

1.               Площа бібліотеки - 143 метри кв.

2.               У бібліотеці є два відділи - читальний зал і абонемент.

3.               Бібліотекою користується 2300 читачів.

Так як у мікрорайоні проживає багато дітей шкільного віку, то у бібліотеці є відділ дитячої літератури, якою користується 285 дітей.

4.               Штат бібліотеки – 3 чоловіки.

5.               Бібліотека працює з 9.00 до 18.00.

6.               Бібліотека проводить тематичні та літературні вечори, читацькі конференції, диспути, усні журнали, години зустрічей.

7.               При бібліотеці працює клуб за інтересом "Коломийка" і творче молодіжне об’єднання "Горицвіт".

 

Бути корисним людям

 

"Бути корисним людям" - такий девіз роботи бібліотеки.

А це означає , щоб кожен читач звернувшись до бібліотеки , завжди був задоволений тією уважністю до нього з нашої сторони, завжди хочеться якнайбільше книг донести до серця й розуму читача. І хочеться сказати , що в більшості випадків так і виходило.

Цілком справедливе твердження про те що мало дати людині книгу. Треба ввійти в її душу. А зробити це можна було лише набравшись досвіду від колег по роботі, самому закохатись у книгу, а не просто бути бібліотекарем за посадою. Зрозуміло робота бібліотеки не зводиться лише до книговидачі й збагачення фонду. Це робота з людьми і для людей – така мета нашої повсякденної роботи.

За час роботи міської бібліотеки № 3, при допомозі цього вогника культури здобули сотні тисяч учнів, студентів, робітників, службовців.

І зараз переступивши поріг цього храму знань, де засіваються добротні зерна мудрого, доброго. Вічного, читач поринає у світ прекрасних книг, а їх тут налічується близько 30-ти тисяч. Тут завжди мають можливість збагатити свої знання люди різного віку, роду занять та професій.

Завжди в нашій повсякденній роботі було і залишається наочне розкриття книги за допомогою книжкових виставок та тематичних полиць, на актуальні злободенні теми, такі як "Квітни мово наша рідна", "Україна понад усе", "Прикарпаття край трударів, творців, чарівної природи", "Душі людської доброта", "Доброму господареві", "На різні події багата планета – розкажуть про все вам журнали й газети".

 

Напередодні 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря бібліотека активно пропагує творчу спадщину Кобзаря.

 

 

 

 

 

 

У роботі бібліотеки важливе місце належить проведенню масових заходів. Користуючись тим, що в нас добре налагоджена співпраця з медичним коледжем імені Івана Франка, то в основному масові заходи ми готуємо з цим навчальним закладом.

Інновацією в роботі є те, що ми розробили соціальний проект "Шкідливим звичкам скажемо Ні!" На першому плані проекту – пропаганда здорового способу життя. Саме цій темі ми приурочили цикл масових заходів, багато яких було проведено. Це і тематичний вечір "Світ сучасної молоді", бібліографічний огляд літератури "СНІД. Наркоманія. Алкоголізм - небезпека для здоров’я та життя людини", діалог "Твоє здоров’я у твоїх руках", усний журнал "Цигарка - ворог, зброя проти неї - ваша воля".

 

Всі задоволені від успішно проведеного масового заходу

 

Учасники соціального проекту після обговорення масового заходу

 

 

В ході бібліотечної роботи, ми переконалися, що серед читачів відчутний великий потяг до поезії, до пісні та музики рідного краю. З цього приводу було створено клуб за інтересом "Коломийка". Завданням нашим було не тільки зібрати якнайбільше молоді, що знає поетів і музикантів, читає і слухає їх твори, а й тих, хто поки що до поезії і пісні байдужий. Клуб відразу став популярним, відомим, про нього писали газети "Галичина", "Світ молоді", "Вісник Коломиї", "Коломийські вісти", "Літературна Україна".

Підсумок маємо такий: 180 його учасників ми сьогодні рахуємо випускниками, десятки й десятки молодих людей через "Коломийку" полюбили вірші, подружились з поезією, читаючи регулярно і постійно. Багато з них і самі стали писати при допомозі клубу. Такі як: Уляна Болехівська, Микола Коструб’як, Микола Скільський видали свої збірки поезій. Нашою гордістю, заслугою "Коломийки" є те, що Микола Скільський став лауреатом літературної премії імені Леся Гринюка.

 

 

Девіз клубу "Коломийка" – "Пригадай і возвелич красу"

/Д.Павличко/.

Клуб має свою емблему

Засідання проводяться один раз в місяць. Слід назвати ті засідання які були проведені минулого і вже цього року, і які пройшли досить цікаво: "З колядою від хати до хати", /До Різдвяних свят/, "Закохана в поезію і пісню", "А ми тої гаївочки заспіваєм" /До Великодніх свят/, "Рідна мати моя" /До Дня Матері/, "Літературна Галичина".

В даний час готуємо чергове засідання "Поезія гніву і боротьби" (до 199-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка).

А на завершення у коротких фото розповідях ми відтворюємо деякі аспекти роботи клубу "Коломийка".

  

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області