21 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Новини
 На головну
17.02.2017 | Центр зайнятості інформує

На індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості можна записатись через Інтернет


13.02.2017 | Результати конкурсу з визначення виконавця земельних торгів, проведеного 10.02.2017р.

Коломийська міська рада повідомляє, що за результатами конкурсу з визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, проведеного 10.02.2017 року, комісією було вирішено:

         1. Переможцем конкурсу з визначення виконавця земельних торгів, щодо продажу права власності на земельні ділянки комунальної власності м. Коломиї визнати - Приватне підприємство «Навіта» (Ліцензія серія АГ № 583007, юридична  адреса 89431, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Паладь-Комарівці, вулиця Кошута, 24);

         2. Переможцем конкурсу з визначення виконавця земельних торгів, щодо продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності м. Коломиї визнати - Прикарпатську регіональну товарну біржу   (Ліцензія серія АГ№ 583171, 78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул.І. Вагилевича, 1.


13.02.2017 | ПОРЯДОК ДЕННИЙ та регламент вісімнадцятої сесії міської ради сьомого демократичного скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

та регламент

Вісімнадцятої сесії міської ради сьомого демократичного скликання


10.02.2017 | Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради

"Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування в м. Коломия"


10.02.2017 | Громадські слухання

В залі засідань міської ради

20 лютого 2017 року о 15:00 год.

21 лютого 2017 року о 17:30 год.


9.02.2017 | Колишні радянські військовополонені отримають від Німеччини 2 500 євро. Термін подання заяв закінчується 30 вересня 2017 р
Колишні радянські військовополонені отримають від Німеччини 2 500 євро. Термін подання заяв закінчується 30 вересня 2017 рокуНімецький бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої Світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945м року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 року та була опублікована 14 жовтня 2015 року.

8.02.2017 | Відбулося засідання колегії відділу культури
8 лютого 2017 року о 10:00 годині в малому залі міського палацу культури «Народний дім» відбулося засідання колегії відділу культури міської ради. Перед присутніми доповідали начальник відділу культури Уляна Мандрусяк, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу Галина Бежук та директор музею історії міста Коломиї Михайло Арсак. За високі показники у роботі у 2016 році одинадцять працівників закладів культури були нагороджені грамотами відділу культури.

8.02.2017 | Шахраї під виглядом перевірки легалізації праці перевіряють підприємців
 Вже впродовж трьох днів до міської ради та управління праці та соціального захисту населення телефонують приватні підприємців з приводу осіб, які здійснюють перевірки щодо оформлення найманих працівників.
За інформацією Державної служби України з питань праці в Івано-Франківській області на даний момент здійснюються планові та позапланові перевірки виключно за направленнями.
Крім того, міська рейдова робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення цими днями свою роботу не проводила.
Якщо до Вас прийшла перевірка вимагайте направлення на перевірку або розпорядження міського голови та документи, які засвідчують особу.
У разі відсутності документів, просимо звертатись на «гарячу» телефонну лінію 0343322657 або за номером 102.

8.02.2017 | Про факти невиплати чи заниження зарплат можна повідомляти на урядову «гарячу лінію»

З метою контролю за впровадження рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня мінімальної заробітної плати мешканці міста можуть повідомляти про факти невиплати чи заниження зарплат на урядову «гарячу лінію» за номерами телефонів: 0-800-507-309 або 1545 та на «гарячу лінію» управління праці та соціального захисту населення міської ради за номером 0343322657


7.02.2017 | В Коломийському об’єднаному управлінні ПФУ продовжує свою роботу школа майбутнього пенсіонера

В Коломийському об’єднаному управлінні ПФУ продовжує свою роботу школа майбутнього пенсіонера. Даний захід відбувся  26 січня 2017 року. Заняття, на яке цього разу завітало 8 чоловік старше 55 років, було проведено заступником начальника відділу обслуговування громадян Ганною Гринюк.

Що собою представляє  Пенсійний фонд, його основні функції і завдання, зокрема відділ обслуговування громадян, в якому тепер  значно спрощено процедуру прийому та обслуговування громадян, у зв’язку з впровадженням централізованої системи призначення та виплати пенсій - з цього було розпочато дане заняття.

Розповіла заступник начальника і про поняття страхового стажу, залежність розміру страхових внесків до майбутнього розміру пенсії та про деякі питання призначення та виплати пенсії. Також, майбутні пенсіонери  отримали вичерпні відповіді на  питання, які вони задавали.

- Часто ми стикаємося з розбіжностями в  записах трудових книжок, паспортних даних, тощо, які потребують окремих підтверджень чи уточнюючих довідок, відповідно уповільнюють процес призначення пенсії, тому, для  попередньої підготовки та перевірки пакету документів необхідного для призначення пенсії та для проведення попереднього розрахунку Вашої пенсії Ви можете завітати до Пенсійного фонду ще до настання пенсійного віку, - зазначила заступник начальника відділу обслуговування громадян  Ганна Гринюк.Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області