1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Новини
 На головну
30.11.2016 | Як реалізувати свої права на захист від дискримінації за ознакою статі

Дискримінація — розповсюджене порушення прав людини.
Щодня ця проблема зачіпає мільйони людей, але часто залишається непоміченою. Насправді ж, дискримінація трапляється кожного разу, коли в однаковій ситуації через стереотипи чи певну ознаку до одних людей ставляться гірше, ніж до інших.
Рівна та ефективна участь жінок у всіх сферах життя суспільства є необхідною умовою для економічного, політичного та соціального розвитку країни. Гендерна нерівність у процесах розвитку, економічному та соціальному житті носить дискримінаційний характер та сприяє фемінізації бідності.
Дискримінація за ознакою статі - дії чи бездіяльність, що виражають будь-яке розрізнення, виняток або привілеї за ознакою статі, якщо вони спрямовані на обмеження або унеможливлюють визнання, користування чи здійснення на рівних підставах прав і свобод людини для жінок і чоловіків (стаття 1 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»).


30.11.2016 | Акція “Запали свічку пам'яті” відбулася у Коломиї

              У четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору. Вже традиційно відділ молоді та спорту міської ради долучається до Всеукраїнської  акції “Запали свічку пам'яті”.

            Ввечері 26 листопада 2016 року на площі біля Музею Писанки зібрались молоді люди, небайдужі мешканці міста, громадські діячі та представники молодіжних організацій серед яких Молодіжної ради, Пласту та Правого сектору. Всі запалили лампадки та виклали із них пам'ятний хрест. Вступне слово мав начальник відділу молоді та спорту міської ради Володимир Колесник.

           


30.11.2016 | У Коломиї правоохоронці затримали 48-річного нападника на дівчину.

27 листопада, близько 22:00 год., проїжджаючи вулицею Чехова у райцентрі, наряд групи затримання працівників Управління поліції охорони побачив дівчину, яка кликала на допомогу. 
При спілкуванні з поліцейськими вона повідомила, що по дорозі додому на неї напав невідомий чоловік, який погрожував їй предметом, схожим на ніж. Поліцейські негайно розпочали пошуки зловмисника довкола місця скоєння злочину та, обстеживши територію біля міського озера, виявили підозрюваного. Ним виявися раніше судимий 48-річний коломиянин, у якого правоохоронці знайшли та вилучили знаряддя злочину.


29.11.2016 | 2-4 грудня - ХХХ музичний фестиваль ім. А. Кос-Анатольського

 


29.11.2016 | Ааварійне вимкнення
Сталося аварійне вимкнення (Коломия-місто РЕМ) орієнтовний час включення 2016-11-30 13:00. Надсилаємо Вам списки:

28.11.2016 | У Коломиї вшанували пам’ять загиблих під час Голодомору

"І навіть історія Голодомору є прикладом того, як українці повставали проти радянської політики. Врешті-решт сам Голодомор був в очах Сталіна вирішальним ударом у відповідь на те, що він називав страхом втратити Україну. Це те, що він відчував, що Україна повстає, що незабаром «Україну можемо втратити». Він про це писав у своєму листі 1932 року. І абсолютно не дарма. Кінець 1920-х – початок 1930-х років – Україна повставала. В Україні було близько 5 тисяч повстань, в яких, за документами ГПУ, брало участь близько мільйона людей".

Володимир Вятрович, директор Українського інституту національної пам’яті


27.11.2016 | Аварійне вимкнення
Сталося аварійне вимкнення (Коломия-місто РЕМ) орієнтовний час включення 2016-11-28 12:02. Надсилаємо Вам списки:

25.11.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 28.11. – 04.12.2016 року
План основних заходів Коломийської міської ради 28.11. – 04.12.2016 року 

25.11.2016 | До Дня пам'яті жертв Голодомору

 


25.11.2016 | Податківці разом із керівниками неприбуткових організацій обговорили зміни в податковому законодавстві

 

Днями в Коломийській ОДПІ відбулася зустріч першого заступника начальника Коломийської ОДПІ Наталії Котурлаш, заступника начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Лесі Германюк з керівниками неприбуткових установ та організацій району, на якій обговорено особливості перереєстрації неприбуткових організацій.

У рамках зустрічі заступник начальника Коломийської ОДПІ Наталія Котурлаш проінформувала присутніх про основні положення «Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.16 № 440.Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області