1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Новини
 На головну
27.12.2016 | Частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ інформує:

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року, а саме:

- пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.

 - пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.


27.12.2016 | Відбулися громадські слухання щодо підсумків проведених робіт з благоустрою території, прилеглої до міського сміттєзвалища

У міській раді відбулися громадські слухання щодо підсумків проведених робіт з благоустрою території, прилеглої до міського сміттєзвалища. Жителі вулиці Шарлая та інших, які терплять сусідство із міським сміттєзвалищем, зібралися, щоб оцінити, чи виконали міська та районна ради те, що обіцяли ще в липні, щоб врегулювати ситуацію з міським сміттєзвалищем.

Від липня у Коломиї працює комісія з питань роботи полігону твердих побутових відходів. До неї входять, крім ініціативної групи від громади, заступник міського голови Богдан Федорук, начальник відділу техногенних навантажень та екологічної експертизи Івано-Франківського обласного управління екології та природних ресурсів, керівники комунальних підприємств Коломиї.

Про виконану роботу перед громадою прозвітував заступник міського голови Богдан Федорук. Він зауважив, що після того, як аналіз води в криницях показав, що її не рекомендовано пити сирою, вирішено прокладати водопровід. Так, від літа вдалося прокласти 400 м водопроводу у мікрорайоні Шарлая, гроші на решту робіт закладено в бюджеті міста на 2017 рік. Також заплановано робити каналізацію. Технічні умови для жителів КП «Коломияводоканал» погодився зробити безкоштовно. Установлено дитячий майданчик. Працюють над вуличним освітленням. Не припиняють роботи і на стадіоні, у січні встановлюватимуть опори.


26.12.2016 | Про епідемічну ситуацію з ГРВІ/грипом в епідсезон 2016-2017р.р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови

 

від 26.12.2016 р.                           м. Коломия                                № 412-р


26.12.2016 | Мітинг пам'яті "Степан Бандера житиме в віках"
1 січня 2017 року о 15:00 год. біля пам’ятника Степану Бандері відбудеться мітинг пам'яті "Степан Бандера житиме в віках" до відзначення 108-ої річниці від дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Запрошуємо коломиян та гостей міста взяти участь в заході. 

26.12.2016 | Повторно проводиться конкурс з відбору виконавців земельних торгів з продажу земельних ділянок комунальної власності територіальної громади міста з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року

У звязку з надходженням тільки однієї пропозиції, Коломийською міською радою повторно проводиться  конкурс з відбору виконавців земельних торгів з продажу земельних ділянок комунальної власності територіальної громади міста з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року:

1. Мета проведення робіт: отримання послуг з проведення земельних торгів.

2. Умови конкурсу:

          Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів" .

         


26.12.2016 | До відома голів ОСББ, ЖБК, управителів та співвласників багатоквартирних будинків
До відома голів ОСББ, ЖБК, управителів та співвласників багатоквартирних будинків

26.12.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 26.12. – 25.12.2016 року
План основних заходів Коломийської міської ради 26.12. – 25.12.2016 року 

26.12.2016 | Громадські слухання
26 грудня 2016 року о 16 годині в залі засідань міської ради відбудуться громадські слухання у формі зборів представників громадськості щодо підсумків проведених робіт з благоустрою території, прилеглої до міського сміттєзвалища.

26.12.2016 | 17 січня - засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану міста
17 січня 2017 року об 11-00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану міста Коломиї на період до 2025 року.

22.12.2016 | Традиційне свято для дітей від коломийського мецената


Служба у справах дітей, відділ молоді та спорту спільно з Молодіжною радою долучилися до свята для 60 дітей-сиріт, дітей учасників АТО, із малозабезпечених та багатодітних родин у розважальному комплексі «Троя», яке традиційно щороку напередодні новорічних свят організовує коломийський меценат Борис Остап’юк.
Малечу пригощали смаколиками від «Трої», Молодіжна рада представила юним глядачам сценку «Ой прийди, прийди, святий Миколаю». А ще дітей чекала цікава розважальна програма з іграми й конкурсами.
Продовжилося свято дискотекою, яку очолила аніматор Оксана. З нею дітки слухали популярні пісні й танцювали.

 

 

 Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області