16 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Підвищення пенсій інвалідам війн
 На головну

Постановою уряду від 28 грудня 2011 року №1381, яка набула чинності 1 січня 2012 року, передбачено збільшення пенсій інвалідам війни на 25%. Зокрема, збільшенню на 25% підлягають розміри пенсій інвалідам війни, обчислені відповідно до статті 27( обчислені від стажу і заробітку ) та частини другої статті 42 (підвищення у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати в Україні) Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та статтей 13 і 21 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Збільшення розмірів пенсій на 25%  здійснюватиметься без урахування передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, сум індексації та інших доплат до пенсії.

Пенсії по інвалідності не можуть бути нижчими:

- інвалідам війни із числа солдатів і матросів строкової служби І групи – 120%, ІІ групи – 110%, ІІІ групи – 105% від прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року відповідні суми становлять: 986,40 грн., 904,20 грн. та 863,10 грн.

- іншим інвалідам із числа солдатів і матросів строкової служби І групи – 110%, ІІ групи -105% і ІІІ групи – 100% від прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року відповідні суми становлять: 904,20 грн., 863,10 грн., 822,00 грн.

За військові звання мінімальні розміри пенсій підвищуються:

- інвалідам із числа єфрейторів (старших солдатів) і сержантів, старших матросів і старшин строкової служби на 110%.

- інвалідам із числа прапорщиків і мічманів, військовослужбовців надстрокової служби за контрактом, осіб молодшого начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, Державної кримінально-виконавчої служби, державної пожежної охорони на 120%.

- інвалідам із числа осіб офіцерського складу та осіб начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної кримінально-виконавчої служби і державної пожежної охорони на 130% від відповідних мінімальних розмірів пенсій, передбачених для інвалідів із числа солдатів і матросів строкової служби.

Розмір пенсії у разі втрати годувальника, обчислений за нормами Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», не може бути нижче за розмір прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність (з 1 січня 2012 року – 822,00 грн.).

 

 

Управління праці  та соціального

 захисту населення міської ради
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області