25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Про роботу з питань легалізації заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати на економічно активних підприємствах міста.
 На головну

Серед 136 підприємств основного кола на двох економічно активних, а саме: КЕЗ «Прут»  та СП ТзОВ «Лісова компанія “Лаванда», існує заборгованість із виплати заробітної плати, відповідно 319,4 тис. грн. та 187,0 тис. грн., яка за результатами щотижневого моніторингу станом на 01.03.2012р. зросла відносно попереднього місяця.

Зокрема ріст заборгованості допущено на КЕЗ «Прут». Станом на 1 березня 2012 року залишилась не виплаченою вся нарахована заробітна плата за січень 2012 року, листопад, грудень 2011 року та частково за січень-березень та жовтень 2011 року. На даний час підприємство не працює через відключення електроенергії.

На СП ТзОВ «Лісова компанія “Лаванда» заборгованість зменшилась відносно попереднього місяця, але станом на 1 березня 2012 року залишилась не виплаченою вся нарахована заробітна плата за січень 2012 року та частково за грудень 2011 року.

Звіти керівників КЕЗ «Прут» та СП ТзОВ «Лісова компанія “Лаванда» в січні та лютому поточного року заслухано  на засіданні тимчасових  комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Крім того, в лютому 2012 року управлінням праці та соціального захисту населення і територіальною державною інспекцією праці на даних підприємствах проведено спільну перевірку з питань оплати праці. За допущені порушення законодавства про працю керівники вищеназваних підприємств неодноразово притягались до адміністративної відповідальності ( штрафна санкція 510 грн.).  

            Що стосується питання легалізації заробітної плати, то в лютому місяці робочою групою по перевірці наявності у суб’єктів  підприємницької діяльності міста відповідних реєстраційних документів, укладених трудових угод з найманими працівниками та дотримання ними вимог чинного законодавства з оплати праці продовжено роботу по обстеженню Інтернет-клубів. Крім того, проведено обстеження у суб’єктів підприємницької діяльності, які торгують виробами із золота та в ТК «Апельсин».

            Всього обстеженням охоплено 21 суб’єкт підприємницької діяльності, у 5 з них були виявлені порушення трудового законодавства в частині укладення трудових договорів з найманими працівниками та з питань оплати праці.

За наслідками проведеного обстеження в січні – лютому 2012 року укладено 5 трудових договорів (сума легалізованої зарплати 5500,00грн.).

            За результатами роботи робочої групи, яка працювала протягом двох місяців поточного року 7 приватних підприємців державним інспектором праці притягнуто до адміністративної відповідальності.

По всіх інших виявлених порушеннях на даний час проводяться повторні перевірки за участю державного інспектора праці і до порушників будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства.

 

Відділ праці управління праці та

 соціального захисту населення міської ради

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області