26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Про резерви збільшення надходжень говорили на нараді в Коломийській податковій
 На головну

Захід відбувся за участю першого заступника голови ДПС в області, начальника управління податкової міліції Василя  Роїка.

 «Забезпечення ритмічного, стійкого, стабільного та прогнозованого наповнення державного і місцевих бюджетів є одним із пріоритетів роботи податкової служби, - зазначила відкриваючи нараду, начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька. За результатами січня-квітня колектив інспекції спрацював позитивно. До зведеного бюджету мобілізовано 54 млн. грн., цена більш як 10 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Надходження ж податкових платежів до Загального фонду Державного бюджету склали 15,2 млн. грн.,  виконання розрахункової бази забезпечено на 106,2 відсотки. Зросли на 8,8 млн.грн. надходження до місцевих бюджетів».

Перший заступник голови ДПС в області, начальник УПМ Василь  Роїк зауважив, що податкова служба перетворюється з фіскального органу на сервісну службу. Ключовою фігурою нової системи адміністрування податків має бути платник. Завдання ж підрозділів податкової міліції працювати системно з неплатниками податків. Що є додатковим резервом наповнення бюджетів.

Надзвичайно актуальним на сьогодні є питання легалізації доходів громадян. З метою не допущення втрат бюджету працівниками проводиться аналітична та роз‘яснювальна робота щодо обов‘язковості легалізації трудових відносин, щоб людина була працевлаштована, сплачувала податки та була відповідно захищеною на державному рівні.

На нараді також розглянуто питання щодо ефективності контрольно-перевірочної роботи, погашення податкового боргу, адміністрування податку на прибуток та податку на додану вартість.

Підводячи підсумки, керівник податкової інспекції Світлана Лубоцька зазначила, що для ефективного виконання завдань необхідно працювати над поліпшенням адміністрування податків, залучати всі наявні резерви:  своєчасність і повноту сплати податків, скорочення податкового боргу в абсолютній величині, залучення до оподаткування незареєстрованих найманих осіб.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та

громадськістюКоломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області