25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Про дотримання законодавства в частині права громадян на працю йшлося на семінар-нараді в Коломиї
 На головну

Збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення – одне із питань, яке Коломийська ОДПІ вирішує спільно з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, Пенсійним фондом, управлінням праці та соціального захисту населення.

 

За словами заступника начальника Коломийської ОДПІ Олександра Федика: «Питання легалізації доходів громадян на сьогодні потребує надзвичайної уваги. Саме тому, для недопущення втрат бюджету податковою інспекцією проводиться аналітична та роз’яснювальна робота серед платників податків щодо обов’язковості виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня, легалізації трудових відносин, щоб людина була працевлаштована, сплачувала податки та була відповідно захищеною на державному рівні».

 

За поданими за другий квартал податковими розрахунками сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку  виплату  заробітної плати працівникам нижче мінімального рівня здійснювали 273 суб‘єкти господарювання, це  92 - юридичні особи та 181– фізична особа. В той же час,  збільшили в другому кварталі порівняно з першим кварталом розміри заробітної плати 134 суб‘єкти господарювання, з яких 84 фізичних особи-підприємці.

 

За рахунок проведення контрольно-перевірочних та організаційних заходів щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується суб’єктами господарювання без документального оформлення трудових відносин та належного оподаткування з початку року виявлено 236 фізичних осіб, з яких вже зареєстровано 142.  За результатами перевірок донараховано понад 37тис.грн. податку на доходи фізичних осіб разом з штрафними санкціями.

 

В податковій інспекції функціонує телефон довіри 2-07-26 на який можуть надходити дзвінки від громадян, які володіють інформацією про недотримання мінімальної заробітної плати, невиплату заробітної плати чи виплату її «в конвертах».

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та

 громадськістю Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області