14 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Інформація про роботу ТДІзПП в Івано-Франківській області (в м. Коломиї ).
 На головну

У жовтні 2012 року у територіальну державну інспекцію з питань праці  від міського голови, Коломийської міжрайонної прокуратури   та Коломийської міської виконавчої дирекції ФСС з ТВП   надійшло 11 звернень, в тому числі інформація щодо звернень громадян з приводу порушень трудового законодавства України юридичними особами та фізичними особами - підприємцями.

За результатами розгляду звернень та інформації від правоохоронних органів проведені перевірки за якими на керівників юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців складені та передані до суду для прийняття рішення протоколи за ст. 41 ч. 1 КупАП (невиплату заробітної плати та інші порушення).

У 3 випадках судом прийняті рішення та накладені стягнення на керівників юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у вигляді штрафу на загальну суму 1530 гривень.

Звертаю увагу фізичних осіб – підприємців на необхідності реєстрації в Коломийському міськрайонному центрі зайнятості трудових договорів із найманими працівниками зразу ж, як працівник приступає до виконання   праці, тобто з моменту фактичного допущення працівника до роботи.

Продовжують мати місце випадки порушень фізичними особами – підприємцями вищезазначених норм трудового законодавства, про що свідчать зафіксовані робочою групою випадки не укладення трудових договорів уз найманими працівниками, інформація про що продовжує надходити в нашу адресу.

Також звертаю увагу на те, що із кваліфікованими працівниками (окрім двірників, прибиральниць та сторожів – охоронців) трудові договори реєструються центром зайнятості із зазначеною у трудовому договорі заробітною платою, що перевищує мінімальний розмір заробітної плати,- станом на жовтень - листопад 2012 року вона становить 1118 гривень, або 6,70 гривень за одну годину роботи, а у грудні 2012 року вона становитиме 1134 гривні, або 6,80 гривень за 1 годину роботи.

У випадках недотримання вищезазначених розмірів заробітної плати, несвоєчасної виплати найманим працівникам заробітної плати, не укладення трудових договорів із найманими працівниками та інші порушення трудового законодавства, які будуть фіксуватись за результатами перевірок робочої групи Коломийської міської ради,  до винних осіб будуть вживатися заходи у відповідності до чинного законодавства України.

 

Територіальна державна інспекція

з питань праці в Івано-Франківській області
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області