9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Про результатами проведених перевірок суб’єктів господарювання у 2012 році
 На головну

У 2012 році мною проведено 104 перевірки суб’єктів господарювання, із них по м. Коломиї 71 в тому числі 25 юридичних осіб та 46 фізичних осіб – підприємців.

За результатами проведених перевірок складено 100 протоколів із них по м. Коломиї 69, із яких за ст. 41 ч. 1 КУпАП (невиплата заробітної плати та інші порушення трудового законодавства) 60, які направлені до Коломийського міськрайонного суду для прийняття рішення.

 

Рішеннями Коломийського міськрайонного суду притягнено 56 юридичних та фізичних осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 26тисячі 690 гривень.

За ст. 188-6 КУПАП (невиконання суб’єктами господарювання приписів) мною винесено 11 постанов згідно яких за не усунення порушень трудового законодавства накладено стягнень у вигляді штрафу на загальну суму 9350 гривень.

 

 Всього за результатами роботи накладено штрафних санкцій на загальну суму 36040  гривень, які    спрямовані до місцевого бюджету.

 

За виплату 23 фізичними особами – підприємцями та 3 юридичними особами заробітної плати в ’’ конвертах ’’ до Коломийської оДПІ та Управління пенсійного фонду по м. Коломиї та Коломийському районі нами направлена інформація для вжиття заходів по здійсненні відрахувань та накладення штрафних санкцій за несплату суб’єктами господарювання обов’язкових платежів до бюджету та фондів.

 

Розглянуто 68  письмових звернення юридичних та фізичних осіб на які надані відповіді, до порушників вжиті заходи у межах чинного законодавства України.

 Найбільш типовими порушеннями трудового законодавства і надалі залишаються:

1.      Не укладення із найманими працівниками трудових договорів;

2.      Виплата заробітної плати у конвертах;

3.      Недостовірний облік виконуваної найманими працівниками роботи.

 

 Прошу усіх роботодавців у наступному 2013 році дотримуватись вимог трудового законодавства, перш за все реєструвати трудові договори із найманими працівниками.

Усім працівникам та роботодавцям Коломийщини  бажаю в Новому році міцного здоров’я, віри у  краще майбутнє, бути оптимістами, чуйно, з розумінням і з теплом в душі ставитись та відноситись один до одного, намагатись цивілізовано вирішувати будь-які складні в тому числі індивідуальні трудові спори.

  

 

        Головний державний інспектор праці

        ТДІзПП в Івано-Франківській області                               О. Шестерняк
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області