25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийська податкова відзначила переможців та учасників конкурсу дитячої творчості
 На головну

Цьогорічний конкурс ювілейний, уже 10 років він проводиться за сприяння державної податкової служби. Цього року у ньому прийняли участь 45 юних краян, які створили 46 художніх творів,  2 твори декоративно-прикладного мистецтва та 2 літературних твори.

Це учні Коломийської дитячої художньої школи, Гвіздецької школи мистецтв, Коломийської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів  №6 та Коломийського будинку дитячої та  юнацької творчості. Усі вони зібрались у святково прибраному залі засідань Коломийської ОДПІ для підведення підсумків творчого конкурсу.

Конкурс „Податки очима дітей” – найбільш цікава та ефективна форма виховної роботи з підростаючим поколінням, яка дає змогу обдарованим дітям втілити свої творчі здібності і, водночас, вчитися правильно сприймати необхідність сплати податків. Коли дивишся на творчі роботи, вражає дорослий погляд дітей на життя, їхнє розуміння економічних проблем держави, - зазначила у вітальному слові начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька. - Мета конкурсу - виховувати платника податків з самого дитинства. 

Як влучно підмітив один із гостей, конкурс вкотре довів, що підростаюче покоління у нас набагато краще усвідомлює потребу в сплаті податків, ніж багато хто із дорослих. І якраз нинішні діти у майбутньому стануть сумлінними платниками податків, свідомими громадянами держави, де кожен розумітиме: достаток починається із податку.         

Усіх учасників конкурсу, юних митців і їхніх педагогів щиро привітала начальник Коломийської ОДПІ Світлана Олексіївна Лубоцька.  Вона вручила переможцям грамоти та сувеніри. Від платників податків  переможців та учасників конкурсу привітали керівник ПРАТ "Коломийське заводоуправління будівельних матеріалів" Іван Дмитрович Симотюк,   заступник керівника ТзОВ «Або-Мікс» Роман Васильович Гушулей, підприємець Богдан Богданович Колодніцький, які відзначили високу якість дитячих робіт і оригінальність втілення їхніх творчих задумів. Гості побажали дівчаткам і хлопчикам здійснення усіх намальованих ними сюжетів. Для дітвори було підготовлено цікаві концертні номери. На згадку  усі сфотографувались. Податківці запросили школярів до участі у конкурсі «Податки очима дітей -2013».

 

Сектор взаємодії із засобами масової

 інформації  та громадськістю Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області