24 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


За круглим столом Коломийської ОДПІ говорили про легалізацію зарплат
 На головну

Зустріч з платниками податків на тему «Легалізація заробітної плати. Дотримання суб‘єктами господарювання норм законодавства при виплаті заробітної плати пройшла у відповідності до затвердженої розпорядженням Івано-Франківської ОДА від 18.03.2013р.№167 «Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати на 2013-2014 роки».

 

У конструктивній бесіді брали участь фахівці податкової служби, представники органів влади, центру зайнятості, інститутів громадянського суспільства, керівники підприємств та підприємці міста та району.

 

Виходячи із основних завдань податкової служби, за січень-лютий 2013 р. забезпечено надходжень до бюджетів всіх рівнів у сумі більше 28 млн.грн. На 11,4 млн.грн.у порівнянні з минулим роком зросли надходження до місцевих бюджетів. Значну частку в надходженнях місцевого бюджету займає податок на доходи фізичних осіб (65%). Надходження податку на доходи фізичних осіб склали 13,3 млн. гривень, що на 7,4 млн. гривень або 26% більше, ніж у такому ж періоді минулого року.

 

При тому, що відмічається позитивна динаміка надходжень податку на доходи фізичних осіб, тим не менше, мають місце випадки виплати заробітної плати у розмірах, нижчих від мінімально дозволеного рівня при повному робочому дні. Також використовуються схеми ухилення від оподаткування та сплати податків, в тому числі і за рахунок відображення в звітності виплат за відпрацьований час 0,5 ставки при фактичній повній зайнятості, а іноді і менше. Тому основним завданням, над якими працюємо спільно, - зауважила Світлана Лубоцька, - є питання легалізації заробітної плати. Мусимо констатувати: відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Якщо у 2011 році 49% СГД виплачували заробітну плату нижче мінімального рівня, то за результатами IV кварталу 2012 - 7,5%. Загалом 643 платники, а це 144 СГД- юридичні особи та 499 СГД- фізичні особи вже виплачують заробітну плату відповідно до встановлених законодавством норм. Це результат спільної праці.

 

Начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька зауважила, що комплексна програма заходів з легалізації заробітної плати на 2013-2014 роки - це спільна, скоординована робота не лише органів державної податкової служби, але й місцевих органів влади. В рамках дії цієї програми, що включає активізацію діяльності робочих груп по легалізації заробітної плати; організацію заслуховувань на засіданнях органів місцевого самоврядування керівників підприємств району, які виплачують зарплату нижче мінімального встановленого законодавством рівня чи мають заборгованість з виплати зарплати; формування активної громадянської позиції населення щодо заходів,проведених державою в податковій сфері, сьогодні видно і відчутні певні результати.

 

З приводу актуальної теми легалізації зарплат висловились на зустрічі представники влади, центру зайнятості, керівники підприємств. Підсумовуючи зустріч, керівник податкової інспекції Світлана Лубоцька висловила сподівання, що спільні заходи дадуть позитивний результат і таке питання, як виплата заробітної плати нижче мінімального рівня, «зарплата в конвертах», згодом  зникне.

 

 

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області