1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Протидія корупції на Івано-Франківщині в органах Міндоходів
 На головну

З метою забезпечення виконання основних завдань щодо  запобігання корупції в системі органів Міністерства доходів і зборів України також діють територіальні підрозділи внутрішньої безпеки.

 Їх ефективна діяльність безпосередньо залежить від громадянської позиції платників податків, які мають можливість повідомити до підрозділів внутрішньої безпеки інформацію про протиправні дії працівників Міндоходів.

 Так, на Івано-Франківщині з початку 2013 року працівники відділу внутрішньої безпеки при ДПС в області  Управління внутрішньої безпеки ДПС України провели 27 службових перевірок та розслідувань. Як результат, до правоохоронних органів передано два матеріали для прийняття рішень згідно закону, зареєстровано одне кримінальне провадження, керівникам податкових  органів винесено дев’ять подань про усунення виявлених службовою перевіркою недоліків, а також до матеріальної відповідальності притягнуто 31 податківця.

Окрім цього, впродовж чотирьох місяців працівники відділу розглянули 11 скарг, звернень громадян та юридичних осіб на дії працівників ДПС. 

 Інформацію про випадки порушення прав платників податків, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за податківців, а також інші правопорушення, можна повідомити, на оновлений телефонний сервіс Міністерства доходів і зборів України „Пульс”, який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників Міністерства. Номер „Пульсу” - (044) 284-00-07.

 Лінія працює  цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.

 Телефонна лінія працює за принципом call-back, тобто співробітники Міністерства доходів і зборів не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

 Конфіденційність та об’єктивність перевірки звернень гарантується.

 Нагадаємо, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20.03.13 № 229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» та № 228 «Про реорганізацію деяких органів державної податкової служби, спеціалізованих митних органів та організацій» 24 квітня 2013 року проведено державну реєстрацію Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області.

 

За матеріалами сайту ДПС в Івано-Франківській області
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області