21 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийським Центром обслуговування платників податків з початку року надано понад 8 тисяч послуг
 На головну

Протягом першого півріччя поточного року послугами центру скористалися       близько 1300 платників податків, яким надано 8247 адміністративних, консультаційних, інформаційних та інших послуг, необхідних для ведення бізнесу.

 

Найбільша частина послуг -  78 відсотків стосувались видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 3216; довідок та дозвільних документів - 1931; послуг з реєстрації книжок за розрахунковими операціями та книг обліку доходів і витрат – 1452. Решта – 22 відсотки стосувалися роз’яснень щодо сплати місцевих податків та зборів, податку на доходи з фізичних осіб, податку на прибутку, податку на додану вартість, оподаткування ресурсних платежів. Фахівцями з початку року надано  індивідуальних консультацій  з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства – 1648, з них по телефону – 1099.

Для інформування  платників  податків  в Центрі оформлені інформаційні стенди,  де  можна  ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями  податкового законодавства та іншим   інформаційним матеріалом. Для  вивчення громадської думки про роботу Центру обслуговування платників податків встановлено скриньку для заяв та пропозицій.

 

За період функціонування Центру, від відвідувачів – лише доброзичливі відгуки. Адже практично весь комплекс послуг – консультації, реєстраційні номери облікової картки платника, довідки, звіти, листи, заяви тощо  в одному приміщенні.

 

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників податків Коломийської ОДПІ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області працює: понеділок-п’ятницю з 9.00 год. до 20.00 год., а  в суботу з 9.00 год. до 16.00 год.

 

 

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області