26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Більше 86 млн. гривень сплачено платниками Коломийщини за перше півріччя
 На головну

За перше півріччя 2013 року до Зведеного бюджету Коломийською ОДПІ зібрано  платежів у сумі 86,5 млн. грн. Наповнювали бюджет 11332 платники податків, з яких 2424 юридичних осіб та 8908 фізичних осіб – підприємців. 

Надходження до Державного бюджету склали 24,3 млн. грн. Основними податками, які формують Державний бюджет, є податок на прибуток та податок на додану вартість. З початку року забезпечено надходження по податку на прибуток у сумі 6,3 млн. грн. і  податку на додану вартість –         13,7 млн. грн.  

Місцева казна поповнилася на 62,2 млн. грн., що на 1,0 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року, найбільша частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на сплату податку на доходи фізичних осіб –  70,3 відсотків. Надходження за перше півріччя поточного року склали        43,7 млн. грн., що на 1,7 млн. грн. перевищує надходження за аналогічний період минулого року.

Зросли  надходженняі по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб. Вони склали6,4 млн. грн., що на 1,3 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Перехід від фіскальних методів роботи до покращення сервісу обслуговування платників, вдосконалення адміністрування податків і зборів сприяє сталому та ритмічному наповненню бюджетів усіх рівнів.

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області