25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Про останні зміни податкового законодавствадізнавались бухгалтери під час семінару
 На головну

 

Коломийські міндоходівці запросили на семінар платників податків, щоб ознайомити їх з основними змінами, які вступили з 1 вересня цього року.

 

«Очікується, що такі нововведення створять умови для зростання надходжень податкових платежів до бюджету, зокрема шляхом попередження мінімізації сплати податків суб’єктами господарювання»,- відкриваючи семінар зауважила заступник начальника Коломийської ОДПІ Наталія Котурлаш.

 

Учасники семінару дізнались про внесення змін до Податкового кодексу щодо трансфертного ціноутворення  – системи визначення звичайної ціни та оподаткування громадських організацій з 0011 ознакою неприбутковості, запровадження  екологічного податку за утилізацію транспортних засобів, про обмеження щодо готівкових розрахунків для фізичних осіб протягом одного дня в межах 150 тис. грн., та яка адміністративна відповідальність передбачена за  перевищення граничних сум розрахунків готівкою. Звернули увагу присутніх  на зміни, які внесені в адміністрування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб.

 

Окрім останніх змін внесених до Податкового кодексу, розповіли про порядок подачі звітності по РРО після переходу до  електронного звітування та подачі звіту про суми нарахованого єдиного соціального внеску за серпень місяць.

 

Також працівники міндоходів ще раз нагадали присутнім про можливість отримати безкоштовно ключі електронного цифрового підпису у відокремленому пункті реєстрації користувачів акредитованого центру сертифікації ключів при Коломийській ОДПІ.

 

Фахівці впевнені, що такі заходи запобігають виникненню порушень в чинному законодавстві та допомагають платникам податків на практиці застосовувати норми Податкового кодексу України.

 

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області