25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Платниками Коломийщини сплачено майже 10 млн.грн. єдиного податку
 На головну

Станом на 01.10.2013р на обліку в Коломийській ОДПІ  4087  фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку та 334 юридичні особи.

 

За січень- вересень 2013 року суб’єкти господарювання - юридичні та фізичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили 9,6 млн. гривень єдиного податку. Це  на 20 відсотків більше, ніж  за відповідний період минулого року.

 

Як зазначила заступник начальника Коломийської ОДПІ Наталія Котурлаш така позитивна динаміка росту бюджетних надходжень відбувається завдяки  спрощенню умов ведення бізнесу для фізичних осіб-підприємців.  

 

Так, платники  єдиного податку з початку року отримали ряд позитивних змін. Для платників п’ятої групи зменшено ставки єдиного податку з десяти до семи відсотків для підприємців, що не зареєстровані платниками податку на додану вартість. Відповідно, з семи  до п’яти відсотків зменшено ставки для суб’єктів господарювання, які зареєстровані платниками податку на додану вартість.  Також для платників другої групи – введено подання звітності раз на рік, а   не щоквартально. Платники цього податку мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

 

«Сподіваємося, що створення комфортних умов для розвитку платниками власної справи буде спонукати платників сумлінно виконувати свої зобов’язання перед державою зі сплати податків» – зауважила заступник начальника  Наталія Котурлаш.
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області