7 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Ірина Столярик: На часі реформа податкової та митної систем
 На головну

Зважаючи на складні умови ведення бізнесу в економічній та політичній ситуації, що склалась в країні, податкова система потребує змін в напрямку спрощення податкових та митних процедур для платників податків.

Про це заявила в.о. начальника Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Ірина Столярик виступаючи перед учасниками Загальних зборів Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області.

За словами посадовця, вже на сьогодні Міністерством доходів і зборів України винесено на громадське обговорення ряд важливих питань для бізнесу. Насамперед - це ініційований Міністерством проект закону про податковий компроміс, який передбачає звільнення від відповідальності платників податків за заниження  податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість. Впровадження такої моделі компромісу між державою та платниками податків дозволить детінізувати економіку та збільшити надходження коштів до бюджету.

Також, Міністерство активно працює над розробкою нових підходів в адмініструванні податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств.

Потребують обговорення запропоновані зміни до Конституції України щодо децентралізації влади. Адже це важливий крок щодо нормалізації ситуації в країні. Децентралізація влади тягне за собою і більшу «бюджетну самостійність» регіонів, оскільки планується, окрім місцевих податків, залишати на регіональному рівні і частину загальнодержавних.

Також, Міністерство вперше має намір залучити громадськість до реформування митниці. Зокрема,  участь бізнес-спільноти у розробці стратегії реформування митних органів, концепції реформ, чіткого плану заходів, а також розробка практичних рекомендацій щодо удосконалення митної справи.

«Сподіваюсь разом ми зможемо напрацювати свої пропозиції щодо вдосконалення податкового та митного законодавства, тим самим сприяти подоланню кризових процесів, які існують в країні. У будь-якому випадку усі законодавчі зміни та пропозиції обговорюватимуться з громадськістю адже ваша думка є визначальною», - зазначила Ірина Столярик.
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області