21 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Відшкодування ПДВ облігаціями можуть отримати 4 прикарпатські платники
 На головну

На Івано-Франківщині вже 4 суб'єкти господарювання виявили бажання отримати відшкодування податку на додану вартість шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму понад 243,3 млн.грн.

Як відомо, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 21 травня 2014 року №139 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість».

Відповідно до постанови, номінальна вартість облігації внутрішньої державної позики (далі - ОВДП) для відшкодування ПДВ становить 1000 гривень, строк обігу - 5 років, ставка прибутковості - на рівні дисконтної ставки НБУ.

Міністерство фінансів України визначає обсяг випуску облігацій, виходячи із затверджених зазначеним Міністерством реєстрів інвентаризації сум податку на додану вартість, задекларованих до відшкодування до 1 січня 2014 року, не відшкодованих на дату набрання чинності Законом України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” і підтверджених за результатами перевірок у межах граничного обсягу, установленого Кабінетом Міністрів України.

Міністерство доходів і зборів проводить інвентаризацію платників податку, у яких є відповідні суми ПДВ, для визначення граничного обсягу випуску облігацій та у двомісячний строк створює реєстри проведеної інвентаризації для їхнього затвердження. Реєстри складаються на підставі заяв платників податків про оформлення відшкодування облігаціями.

Відповідно до документа, погашення ОВДП здійснюється шляхом проведення кожні шість місяців протягом строку їхнього обігу виплат по погашенню основної суми боргу в розмірі 10 відс. їхньої номінальної вартості та доходу по облігаціях.

Облігації випускаються в бездокументарній формі у вигляді записів на рахунках у цінних паперах у Національному Банку України.

Інформаційно-комунікаційний

 сектор Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області