27 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийські платники навчалися подавати звітність через Інтернет
 На головну

На сьогодні майже п’ять тисяч платників, з яких 65 відсотків фізичні особи, мають безкоштовні ключі електронного цифрового підпису та можуть скористатися електронними сервісами. Про це повідомив начальник відділу ІТ та обліку платників Коломийської ОДПІ Андрій Мілевський.

За допомогою діапроектора фахівці інспекції демонстрували порядок заповнення картки суб’єкта господарювання та налаштування електронно-цифрового підпису для підписання та надсилання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Присутнім нагадали, для подання звітності в електронному вигляді неохідно мати доступ до мережі Інтернет, спеціалізоване програмне забезпечення, чинні посилені сертифікати ключів для платника податків і його посадових осіб та договір про визнання електронних документів.

Зацікавив платників сервіс «Електронний кабінет платника податків», за допомогою якого можна дізнатися багато корисної інформації. Зауважимо, що звітність надіслана до контролюючого органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях.

Більшість суб’єктів господарювання Коломийщини позитивно оцінили переваги електронного звітування. Дистанційний спосіб подання звітності до податкової інспекції, альтеративний паперовому, ще раз довів свою ефективність.

 

 

Інформаційно-комунікаційний

сектор Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області