26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Діалог з аграріями Коломийщини за круглим столом
 На головну

http://if.minrd.gov.ua/data/material/000/107/159181/preview1.jpgДіалог з аграріями Коломийщини за круглим столом відбувся днями в Коломийській ОДПІ в рамках проведення операції «Урожай-2014». Метою його проведення стало питання легалізації заробітної плати, укладення трудових договорів, підвищення рівня заробітної плати працівникам агропромислового комплексу.

«Від легалізації трудових відносин залежить розвиток економіки та рівень соціального захисту працівників, - зазначила перший заступник начальника Коломийської ОДПІ Мирослава Бундзяк.

Посадовець відмітила, що специфіка агропромислового комплексу залежить від погодних умов, світових цін на сільськогосподарську продукцію. Для підприємств АПК запроваджено пільговий режим оподаткування. На ньому в даний час перебуває 21 підприємство  Коломийщини.

З питань, що стосуються діяльності агроформувань, упорядкування земельних відносин, зайнятості населення, доповідала заступник голови Коломийської РДА Любов Михайлишин.

На заході значну увагу приділено питанню виплати орендодавцями орендної плати за користування паями. Так, приміром, розмір річної орендної плати не може бути меншим, ніж 3 відсотки нормативної грошової оцінки землі.

Завершився діалог запевненням зі сторони аграріїв про працевлаштування протягом серпня місяця більше сотні працівників, а відтак  і збільшенням сплати податків.

Інформаційно-комунікаційний

сектор Коломийської ОДПІ

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області