5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Надійність бізнес-партнерів можна перевірити через електронні сервіси держорганів
 На головну

Для того, щоб переконатися, чи справді існує суб’єкт господарювання, з яким підприємство має намір укласти договір, слід перевірити, чи є про нього відомості в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Для цього слід звернутися до електронного пошуку в ЄДР за посиланням http://irc.gov.ua/ua/poshuk – v – yelr.html. За допомогою цього ресурсу можна дізнатися повну та скорочену назву суб’єкта господарювання, ідентифікаційний код, організаційно-правову форму, місцезнаходження, перелік засновників, дані про розмір статутного фонду, дату і номер запису про взяття і зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби України та інші відомості.

Дізнатися про наявність ліцензій можна скориставшись Єдиним ліцензійним ресурсом за посиланням http://irc.gov.ua/ua/poshuk – v – yelr.html. За допомогою цього ресурсу можна дізнатися серію та номер ліцензії, вид діяльності, термін дії ліцензії та орган ліцензування.

З'ясувати чи знаходиться  контрагент на обліку в органах Державної фіскальної служби України допоможе податковий сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес–партнера» за посиланням http://sfs.gov.ua/businesspartner. За допомогою цього ресурсу можна дізнатися дані про облік платника в податкових органах, про відсутність чи наявність податкового боргу.

Також на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) знаходяться корисні електронні сервіси: «Адреси масової реєстрації платників податків», «Реєстр платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку».

За допомогою інформаційно–довідкової системи «Банкрутство» за посиланням http://www.bankrut.gov.ua можна перевірити, чи не порушено справу про банкрутство щодо того чи іншого підприємства.

Також, Торгово-промислова палата України веде Реєстр надійних партнерів, яким можна скористатися за посиланням http://www.ucci.org.ua/ru/servngrg.html.

 

Інформаційно-комунікаційний

сектор Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області