5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийські податківці видали майже 5 тисяч реєстраційних номерів облікової картки платника податків
 На головну

Протягом десяти місяців поточного року у Центрі обслуговування платників  Коломийської ОДПІ громадянам видано 4,9 тисяч реєстраційних номерів облікової картки платника податків. В жовтні таких номерів видано майже 500.

 

За повідомленням начальника відділу ІТ та обліку платників податків інспекції Андрія Мілевського, чимала кількість відповідних довідок у звітному році видавалась у зв’язку з внесенням змін до облікових даних мешканців міста та району. Крім цього, одержали ідентифікаційний номер також діти, які отримали спадок та учні для складання зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Нагадуємо, що отримати документ, який засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків громадяни України або їх уповноважені особи можна, звернувшись до територіального органу фіскальної служби за місцем проживання. При зміні облікових даних, зокрема: місця проживання, паспортних даних тощо, фізичні особи протягом місяця зобов'язані повідомити про це податкові інспекції. Довідка видається протягом п’яти робочих днів з дня звернення.

 

Якщо ж реєстраційний номер потрібен неповнолітній особі і вона ще не має паспорта, то отримати для неї довідку може один з її батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

 

Жителі Коломийщини можуть отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків в Центрі обслуговування платників Коломийської ОДПІ за адресою: м. Коломия, вул. Б.Хмельницького,3. Додаткова інформація за номерами телефонів (03433) 5-10-00, 2-25-59.

 

Інформаційно-комунікаційний

сектор Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області