26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


ДФС України роз’яснює порядок заповнення декларації з ПДВ
 На головну

Податкову  декларацію з податку на додану вартість за лютий 2015 року та наступні податкові періоди, необхідно подавати за формою і в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 № 957 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 13 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України".

Для платників ПДВ надано детальне роз’яснення з прикладом заповнення окремих граф таблиці 1 додатка 2, а також особливості заповнення окремих рядків розділів ІІІ та ІV декларації з ПДВ. Також,  наголошено на те, що рядок 20.2 у декларації з ПДВ за лютий не заповнюється.

Роз’яснення стосується платників ПДВ, які мають залишки від’ємного значення ПДВ, непогашені станом на 01.02.2015 (тобто, задекларовані у декларації з ПДВ за січень 2015 року або ІV квартал 2014 року). Адже починаючи зі звітного періоду лютий (І квартал) 2015 року такі суми ПДВ не переносяться до розділу ІІІ декларації з ПДВ. Їх обліковують у графах 2–5 таблиці 1 додатка 2 до декларації з ПДВ та відображають у новому розділі IV загальної декларації з позначкою «0110».

Суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від’ємного значення ПДВ, задекларованих у рядках 20.2 та 24 декларації за січень п.р., можуть бути включені до рядка 20.1 декларації за лютий п.р. Причому в розмірі, що не перевищує значення рядка 18 декларації за лютий п.р. Вказана сума не обліковується у додатку 2 та, відповідно, не відображається у розділі ІV декларації з ПДВ за лютий п.р.

Решта непогашених станом на 01.02.2015 залишків від’ємного значення в розділі ІІІ декларації за лютий п.р. не відображається, а обліковується в розділі ІV декларації за лютий п.р. та в додатку 2 до цієї декларації.

Детальний порядок заповнення декларації з ПДВ наведено у листі  ДФС України від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17 "Про податок на додану вартість ".

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області