21 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Звернення Коломийського ОМВК
 На головну

В Україні триває завершальна шоста хвиля часткової мобілізації, яка розпочалась 18 червня. Її тривалість становить 60 днів, що передбачено законом 113- VIII  про « часткову мобілізацію».

Принципових відмінностей від попередньої хвилі не буде. Тим не менш, на поточний момент не відомо, скільки людей буде призвано в рамках шостої хвилі. Згідно з прогнозом військового прокурора Анатолія Матіоса їх кількість становить 50 тисяч чоловік. Всього відповідно до вищезазначеного закону в 2015 році мобілізація проводиться в три черги протягом 210 діб. 20 січня була оголошена четверта хвиля мобілізації, тривалістю 90 днів, з квітня - п’ята хвиля, тривалістю 60 днів, а на червень була запланована шоста, також тривалістю 60 днів. Офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади.

Кваліфіковані солдати, сержанти будуть направлені в навчальні центри. Інші військовослужбовці будуть проходити підготовку в навчальних центрах і на військових полігонах. Таким чином, жоден військовозобов’язаний без проходження повного циклу підготовки не буде допущений до виконання завдань за призначенням.

Мета Росії - знищення України як незалежної, демократичної держави. Для цього відбулась окупація Криму і почато війну на Сході нашої країни. Росія планувала дестабілізувати ситуацію на всьому південному Сході: на початку 2014 року масові заворушення, російські прапори, штурми адміністративних будівель розгортались від Харкова до Одеси. Фактично Росія ставила собі за мету в кожній області створити те, що зараз відбувається в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Український народ, українська армія зупинили цей процес, стабілізували ситуацію, і  їхні плани зазнали поразки. Спроби перенести війну з Донбасу в інші регіони були зупинені завдяки мужнім і самовідданим діям наших солдат.

Сьогодні настають вирішальні часи. Справа захисту територіальної цілісності держави - це справа кожного громадянина, і тільки об’єднаними зусиллями ми вистоїмо у боротьбі з агресором.

 

ТВО Військового комісара

Коломийського ОМВК 

майор                                           Ю.І.ШУРГАЛЮК

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області