21 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Забезпечення повноти сплати акцизного податку
 На головну

З 01 січня 2015 р., у зв'язку із змінами в податковому законодавстві, введено в дію акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який є одним з джерел наповнення міського бюджету. Сплата цього податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Реєстрація контролюючими органами таких суб’єктів господарювання, як платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації.

Податківці звертають увагу, що у забезпеченні повноти сплати цього податку значну роль можуть відіграти самі представники громадськості. Тому прохання до мешканців міста бути пильними, купуючи алкоголь, тютюн та паливо, вимагати відповідний чек, перевіряти правильність вказаних та придбаних товарів. Прослідкуйте, щоб чек видали і тим, хто стоїть поруч з вами в черзі. У цьому випадку податок надійде до міського бюджету, а кошти будуть використані на благо нашої громади. Оскільки за рахунок отриманих податків виплачується заробітна плата вам, вашим рідним, проводяться ремонтні роботи доріг міста, забезпечується харчування дітей початкових класів та інше.

 

Одночасно нагадуємо, платникам акцизного податку, що згідно з Податковим кодексом України несвоєчасна сплата податку тягне за собою накладення штрафу (ст.126-129).Тому не приховуйте товарообіг підакцизних товарів, не мінімізуйте свої витрати на сплату податків , адже податки для нашого міста – це інвестиції у його розвиток, а розвинута інфраструктура допоможе залучити до нас гостей, а отже – потенціальних покупців у самих же підприємців.

До платників акцизного податку належать особи, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів. Ця норма набула чинності згідно з ухваленим Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” № 71-VIII від 28.12.2014, яким внесено зміни та доповнення до розділу “Акцизний податок»” Податкового кодексу України.

Ставка податку встановлюється рішенням сільських, селищних та міських рад у розмірі 5% від вартості підакцизних товарів.

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області