5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийщина: від плати за ліцензії до скарбниці надійшло майже 3 млн.грн.
 На головну

Протягом січня-серпня 2015 року від платників Коломийського району та міста Коломиї надійшло до бюджету плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 2,7 млн. грн.  Цьогоріч в порівнянні з відповідним періодом 2014 року бюджет отримав на 1,7 млн.грн. більше. Про це повідомив в.о.начальника Коломийської ОДПІ Іван Кирик.

Протягом цього часу суб’єкти господарювання отримали 355 ліцензій на торгівлю алкоголем  і  247 ліцензій для торгівлю тютюном.

 

Нагадаємо, що для отримання такої ліцензії суб’єктам господарювання варто подати заяву до Центру обслуговування платників. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичної сплати за ліцензію до  відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на  підставі  поданої  заявником  копії  платіжного  доручення (з відміткою банку про сплату), довідки  відповідного фінансового органу про  фактичне  надходження  коштів  до  бюджету.

 

Починаючи з 01.07.2015 підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

 

Тому, фізичним особам – підприємцям, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування та здійснюють продаж пива необхідно застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, а також придбати ліцензію на право здійснення торгівлі алкогольними напоями.   

 

Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі  пред'явлення  ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області