16 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Яка відповідальність за несвоєчасну сплату військового збору?
 На головну

Згідно із Податковим кодексом платники збору зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначений даним кодексом для податку на доходи фізичних осіб. 

Особи, котрі мають статус податкового агента, несуть відповідальність у випадках, визначених Податковим кодексом. При цьому за несплату військового збору наступає така ж відповідальність, як і за несплату податку на доходи фізичних осіб.

Не нарахування, неутримання чи несплата податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до чи під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 25% суми податку, що підлягає нарахуванню та сплаті до бюджету. Ті ж самі дії, котрі були вчиненні впродовж 1095 днів, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі уже – 50%. Якщо такі ж дії вчиненні впродовж тих же 1095 днів втретє чи більше разів – це тягне за собою накладення штрафних санкцій в розмірі 75% суми податку, що підлягає нарахуванню та сплаті до бюджету.

Передбачені штрафи не застосовуються, коли не нарахування, неутримання та несплата військового збору самостійно виявляється податковим агентом при проведенні перерахунку та виправляється в наступних податкових періодах звітного року.

За вказані порушення нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день нарахування доходів на користь платників податків – фізичних осіб.

Притягнення до фінансової відповідальності платників податків за вказані порушення, не звільняє їх посадових осіб від притягнення до адміністративної або ж кримінальної відповідальності.

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області