4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Коломийські випускники-податківці зустрілися з студентами коледжу
 На головну

Днями в Коломийському політехнічному коледжі відбулася зустріч студентів - випускників із спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Фінанси» з колишніми випускниками –податківцями.

Ознайомити студентів з професією «податківця» завітали колишні випускники, а сьогодні фахівці Коломийської ОДПІ: заступник начальника відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків та ЄСВ Лідія Клим та головний державний ревізор-інспектор відділу оподаткування юридичних осіб Багдан Кулик.

Вони розповіли молоді про основні напрямки роботи інспекції, про особливості функціонування податкової системи України та адміністрування податкових платежів. Звернули увагу присутніх і на процесах реформування податкової системи, кінцевою метою якої є повне перетворення контролюючого податкового органу на сервісну службу.

«Сьогодення диктує такі умови, що студенти повинні вміти користуватись набутими знаннями, досвідом старших, втілювати у практику новітні технології відповідно до сучасних вимог. Сучасний податківець повинен розуміти й аналізувати економічні процеси та закони, знати фінансове, господарське та кримінальне право, добре володіти комп’ютером, мати знання з психології тощо.»,- зазначили податківці.

 

Такі зустрічі дають можливість сьогоднішнім студентам отримати таку фахову інформацію, яку не завжди можна знайти в підручниках та допомогти їм сформувати впевненість у майбутній професії.

 

На завершення податківці побажали всім успіхів у навчанні, здоров’я, зусиль та терпіння.

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області