14 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Купуючи алкоголь, тютюн та паливо вимагайте чек!
 На головну

З 01 січня 2015 року згідно Закону України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України, щодо податкової реформи» затверджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо).

 

У вартість підакцизних товарів продавцем включено 5-ти відсотковий акцизний податок. Нагадуємо, що при покупці акцизного товару продавець зобов’язаний видавати чек. Однак, трапляються випадки не надання чеків на товари, що підлягають оподаткуванню акцизним податком, що зменшує вірогідність сплати такого податку.

 

Тому, прохання до мешканців міста бути пильними, купуючи алкоголь, тютюн та паливо, вимагати відповідний чек, перевіряти правильність вказаних та придбаних товарів. У цьому випадку податок надійде до міського бюджету, а кошти будуть використані на благо нашої громади. Прослідкуйте, щоб чек видали і тим, хто стоїть поруч з вами в черзі.

 

Крім того, за порушення встановленого Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі та громадського харчування та послуг» порядку проведення розрахунків, зокрема за невидачу покупцям документа, що засвідчує факт купівлі товару, ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф для осіб, які здійснюють розрахункові операції.

 

Тому, шановні покупці, просимо повідомляти Коломийську ОДПІ про кожен факт відмови у наданні продавцями чеку. Тільки в тісній співпраці ми зможемо наповнити місцевий бюджет.

 

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області