1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Спрощена система оподаткування зазнала змін
 На головну

У відповідності зі змінами, внесеними до Податкового кодексу Законом України №909-VІІІ від 24.12.2015 року, суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, поділяються на такі групи платників єдиного податку: 

І група – фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно торгівлю на ринках або надають побутові послуги населенню. Обсяг доходу - не перевищує 300 тис грн. Ставка податку - до 10% мінімальної заробітної плати (до 137,80 грн.), яку встановлюють місцеві ради, а єдиний соціальний внесок (ЄСВ) становитиме – 22% мінімальної зарплати (303,16 грн).

ІІ група – фізичні особи-підприємці, які надають послуги платникам єдиного податку або населенню, здійснюють виробництво та продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Наймані працівники - до 10 осіб, обсяг доходу – до 1,5 млн грн. Ставка податку – до 20% мінімальної заробітної плати (до 275,6 грн), яку встановлюють місцеві ради. ЄСВ – 22% мінімальної заробітної плати (303,16 грн).

ІІІ група – фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають дохід до 5 млн.грн, кількість найманих осіб не обмежується. Ставка податку – 3% для платників ПДВ та 5%  для неплатників ПДВ. Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) становитиме – 22% мінімальної зарплати (303,16 грн).

 ІV група – с/г товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий рік дорівнює або перевищує 75 %. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить від 0,16 до 5,4% від нормативно-грошової оцінки 1 га землі.

Детальнішу інформацію стосовно даного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: м.Коломия, вул. Б.Хмельницького,3 та за телефоном: (03433)5-10-00.

Прес-служба Коломийської ОДПІ
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області